Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen kínos kérdéseket...

Milyen kínos kérdéseket tudtok tanárnak, illetve diáknak?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson üvegezni fogunk. A tanárokat megkérdeztük és mondták, hogy ők is benne vannak ebben. Kínos kérdéseket szeretnék összeszedni:)

Előre is köszi :D



2015. febr. 7. 19:04
 1/4 demonlord90 ***** válasza:
100%
szerintem rossz kategóriába tetted fel a kérdést. Ajánlom a "szerelem, szex"-et inkább, ott tuti ellátnak kellő mennyiségűvel
2015. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
*facepalm* és ha van az osztályban valaki aki csak azért vesz ebben részt mert mindenki, akkor az neki milyen lesz? Meg akarod kérdezni a tanárodat hogy nyalta-e ki már valaki seggét? Akárhogyan is nézzük ez egy rettenetesen jó ötlet. Különösen azután ami a gólyatáborokról kiderült.
2015. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kulturált kínos kérdések is vannak. Pl. egy tanártól, hogy ő milyen tanuló volt gyerekkorában, milyen lett az érettségije, milyen tárgyat utált a legjobban, melyik tanárát utálta a legjobban, csalt-e valaha dolgozatban iskolás korában. Mit tanult meg legnehezebben, mi az, amit a saját tárgyából tudnia kéne, de képtelen megtanulni. Én ilyenekkel próbálkoznék.
2015. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Aha és hogy tartatod ezt be? Biztos lesz egy magát menőnek képzelő macskajancsi aki azt hiszi hogy "vihogós" kérdéseket feltenni jó szórakozás.
2015. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!