Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miket lenne érdemes megnézni...

Miket lenne érdemes megnézni ezekben a megyében ( látványosságok, érdekességek, kivéve múzeumok)?

Figyelt kérdés
Jász-Nagykun-Szolnok, Hajdú Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye érdekelne leginkább. Tervezünk egy kisebb, 2 napos kirándulást Békés megyéből, a fő célpont Aggtelek és Lillafüred lenne, de közben jó lenne beiktatni pár várost még megnézni látványosságokat, érdekességeket.
2015. márc. 1. 20:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és ami kimaradt: inkább várost látni, kirándulni szeretnénk, nem pihenni. Autóval mennénk ketten párommal.
2015. márc. 1. 20:36
 2/2 Márciuska ***** válasza:
Eger nagyon szép, már többször voltam ott, de még készülök, a közelében a Szalajka völgyet is érdemes megnézni, és Egerszalókot is, ha még szabadon látogatható (én még akkor jártam ott, mikor még nem nyitott meg a fürdő, és simán be lehetett menni a "sódombhoz". És szerintem érdemes elmenni a Tisza-tóhoz is, még nem voltam, de már régóta készülök (Poroszló, Tiszafüred, azt hiszem mindekét helyen van vízi tanösvény). Még egy látnivaló, ami régóta izgat, de még nem láttam: A Megyer-hegyi tengerszem, szerintem érdemes megnéznetek, képeken gyönyörű.
2015. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!