Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szilvásváradra érdemes-e...

Szilvásváradra érdemes-e ellátogatni a nyáron nyaralni? Van valaki, aki tud olcsó (kb.1500-2000, maximum 2500 Ft/fő/éj) szállást Szilvásváradra? Állatkert vagy valami van? Látványosságok mik?

Figyelt kérdés
U.i: Én szépen, udvariasan akartam írni a kérdést, köszönéssel együtt, meg udvariasan kérdezve, de úgy nem engedte, hogy kitegyem a kérdést, tehát akkor sziasztok, a lényeg meg fent van!:D

2013. jún. 15. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes mindenképpen, nagyon szép környék. Maga a Szalajka-völgy, az Ősember barlang, a Fátyolvízesés, a lipicai ménes mind szépek, érdemes őket megnézni. Állatkert fogalmam sincs hogy van-e, de az semmiképpen sem lehet főlátványosság a felsoroltak mellett.
2013. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) És szállás olcsón van valamerre? Mert keresem az ilyen apróhirdetéses oldalakon, de vagy nagyon drága, vagy nem Szilvásváradon van, hanem 5-10 km-rel arrébb:/
2013. jún. 16. 12:45
 3/5 anonim válasza:
Érdemes elmenni mert nagyon szép hely,bár én ott egy hetet nem tudnék eltölteni,amit az első leírt,az 1-2 napi program.a környéket is érdemes felfedezni.mi 1 hetet töltöttünk ott és végén volt már unalom bőven.de 1,2 nap totál szépség,programok,kirándulás,kis eredi vasutazás stb.
2013. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsó szállást nem tudok sajnos.
2013. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Szilvásvárad tele van vendégházzal és panzióval. Odamész, megkérdezed, hogy van-e szabad szoba, és ha igen, mennyiért. Ha sokallod, mész a következőhöz. Mi rögtön az elsőnél megszálltunk, ha jól emléxem, 3000/fő volt, ennél olcsóbbat nemigen fogsz találni.
2013. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!