Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tisza-tóhoz hova érdemes...

Tisza-tóhoz hova érdemes menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Melyik része szebb, nyugisabb, hol van jobb/tisztább strand, kemping?
2015. márc. 17. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes! Mi Abádszalókon voltunk. Poroszlói Ökocentrum nagyon klassz. Hajózás, horgászás, vizisportok, babamúzeum. Szép hely. Nyugis az egész és természetközeli. Kisköre is jó, Poroszló is.
2015. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én voltam már Sarudon, Tiszafüreden, Poroszlón, Abádszalókon. Sarud a Tiszafüred a kedvencem, szép, csendes, nyugis, kisebb helyek. Poroszlóval annyi a bajom hogy nagyon sokan vannak az ökocentrum miatt ezert hoszutavon oda nem mennek de egy napot erdemes raszanni. Abádszalók egy viszonylag nagyobb hely, nyaron sok turistaval. Igaz hogy Abádszalók kivételével mindenkhol kempingeztunk kozvetlenul a to parton, de nekem nagyon tetszett. Sarudon és Tiszafüreden már többször voltunk és mindig megismernek és nálam ez egy nagyon jo pont:)
2015. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!