Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova mehetnénk a 8. os osztály...

Hova mehetnénk a 8. os osztályommal osztálykirándulása?

Figyelt kérdés

8.-os osztály vagyunk,idén nyáron végzünk. Szóba jött egynapos kirándulásképp egy aquaworld (egyébként ez sem rossz ötlet),de többen mondogattuk a kétnapos kirándulásokat is. (tudni kell,hogy az elmúlt 3 évben Budapesten járkáltunk,így nekünk igen nagy szó,hogy végre máshova is elmehetünk..)

Két helyszínt említettünk: Velencei-tó és a Balaton.Olcsó,jó megközelíthető,21 embernek elég szállást szeretnék keresni. Az ötletek leadása az osztályfőnöknek tavaszi szünet utáni első napig érvényesek,ezért bele kéne húznunk. Azt mondta,ha senki nem áll elő ötlettel,nem tud segíteni..Kérlek segítsetek!



2015. ápr. 4. 12:33
 1/6 Gréti6 válasza:

Ez az oldalon elég jó és megfizethető ötletek vannak nézz szét rajta hátha találsz valami hasznosat! [link]

Mert kb. milyen messzire szeretnétek elmenni?

2015. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sárospatak. :)
2015. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Balaton szerintem jó ötlet én is 8.-ba járok,mi is oda megyünk 3 napra.Ha jó idő van strandolunk,elmegyünk csónakázni,a Szigligeti várhoz.Mi Szepezdre megyünk,a városnak van ott tábora,nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem jó hely az északi és déli part is.
2015. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Orfű, Tekeres panzió.

Tavaly voltunk ott, szép hely! És viszonylag olcsó.

2015. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Borsodot ajánlanám. Sok látni való van.

Kőkapu. Vannak kifejezetten diák apartmanok. Van kisvasút, patak, csónakázó tó. Jó levegő! Szervezett természetjáró túrák. Közel van a Nagy Milic a kéktúra "0" pontja. Széphalom, Füzér, Sárospatak, esetleg még Tokaj egy hajókirándulással a Tiszán. Ha jó időt fogtok ki a Tisza virágzását is láthatjátok. Ami nyár elején van.

2015. ápr. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Balaton Drága és zsúfolt már nyár elején is. 21 gyerekre vigyázni nem kis feladat ilyen körülmények között. A fürdésen és napozáson kívül nem sok program van. Akkor jönnek a gondok, napszúrás, leégés, stb..
2015. ápr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!