Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lehet Budapestről eljutni...

Hogy lehet Budapestről eljutni Tokajba?

Figyelt kérdés

Elsősorban buszjárat érdekelne, ha nincs akkor vonat.

A júliusi Nightwish koncertre akarok elmenni, de annyira a világvégére szervezték, és elég macerás odautazni, szeretném még időben letudni a lehetőségeket. Népligetből indulna a busz? Hol, melyik városban kell átszállni. Kb. mennyibe kerül az odaút?



#Tokaj #Nightwish #Rakamaz #Borsodi Kingdom Of Hegyalja Fesztivál
2015. ápr. 7. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Közvetlen buszjárat nincs Budapestről, sőt csak 2 átszállással lehet Tokajba utazni.

Vonattal érdemes menni, közvetlen InterCity van, minden páratlan óra 30. percében indul (7:30-tól 17:30-ig) a Keleti pályaudvarról. 2 óra 37 perc a menetidő.

2015. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 7. 18:16
 3/6 anonim válasza:
100%

ezt a "világvégét" kikérem magamnak. nekem éppen Budapest van a világ végén, és eddig csak azért nem láthattam pl a Nightwisht élőben, mert ha jönnek is, állandó jelleggel pestre mennek. nekem pestre csak a vonatjegy kb 10.000-et kóstál, plusz még a nyugatiból valahogy eljutni, plusz a jegy, meg egyéb kiadások... alsó hangon is kb 40 ezerbe fájna. most végre adódott egy lehetőség, közelebb jönnek. és végre nagyobb esélyem van, hogy életemben először megnézhessem őket én is élőben. Tokaj pedig nincs a világ végén.

de ha nagyon a világ végének érzed, nem kell eljönnöd Tokajba csak miattuk, ugyanis év vége felé valamikor decembreben Budapestre is ellátogatnak... csak vársz kicsit.

2015. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát sajna ugrott a tokaji koncert, jó hogy legalább nem vettem még meg a vonatjegyet, mert az is ugrott volna...

Valószínűleg Budapesten tartják meg, de a részletek még nem ismertek. Én először arra gondoltam, hogy lehet h pont a távolság miatt törölték, Tokajig elutazni elég sokba kerül és sokan már ezért el se mennének.

2015. júl. 2. 18:38
 5/6 anonim válasza:
Szerintem azért marad el mert nem fogyott elég jegy/bérlet, nem véletlenül...
2015. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Sziasztok,

mi (Concerto Music) - mint a Nightwish hazai partnere - jelezzük, hogy a Hegyalja Fesztivál 0. napja Budapesten lesz megtartva, az adott napon (július 15.), változatlan tartalommal, tehát NIGHTWISH + Sorronia.

Természetesen a megváltott napijegyek és bérletek érvényesek.

Bővebb, egyben végleges tájékoztatást holnap reggel adunk."


A lényeg, hogy azért nem marad el. :)

De jobb is hogy Pesten tartják, mert úgy azért mégis vagy 2x annyian elmennek rá, nekik se mindegy hogy mondjuk 4000 ember előtt lépnek fel vagy mondjuk 8000. Én is 12-én Vizovicében nézem meg őket, másnap jövök vissza és legalább nem kell még +10e pénzt arra költeni h Tokajba is elmenjek, meg még ott fizetni a kempinget, hanem még haza tudok menni egy kicsit ráncba szedni magam. AAaaahhh, jövő hét vasárnap megint Nightwish. :)

2015. júl. 2. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!