Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Párommal Székesfehérvárra...

Párommal Székesfehérvárra utazunk kikapcsolódás céljából hétköznap a jövőhéten. Tudtok a városban levő különféle kikapcsolódási lehetőségeket? Mindenre nyitottak vagyunk. Köszönjük!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 17:09
 1/5 anonim válasza:

A fő utca, nagyon sok szép templom van csak a belvárosban, órajáték, virágóra

Habár nem a városban van de a Bory-várat is érdemes megnézni

A Fő utcán van egy hamburgeres ahhoz képest milyen nagyot adnak nem drága!

Nem tudom hogy mi érdekel mit szeretnétek

2015. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a városnézés tervben van, egy vendéglőt kinéztünk. Olyasmiben gondolkodok még,ami intenzív kikapcsolódási tevékenység, pl valamilyen sport,játék lehetőség, bob pályát kerestem, de az a környéken nincs sajnos.
2015. ápr. 12. 09:24
 3/5 anonim válasza:
Én még estleg az Árpád fürdőt tudom ajánlani.
2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Márciuska ***** válasza:
Bory várat nem érdemes kihagyni, és a sétába belevehetitek még a Csitáry-kutat és a rózsakertet is. Van egy játékmúzeum-babamúzeum, illetve nemrég nyitott a Koronás-park, főleg gyerekeknek, de nézzetek utána a neten, hátha megtetszik. Van egy órajáték is, bizonyos időkben dallamot játszik, és figurák járnak körbe az óralap körül, illetve az épületben óramúzeum van, de csak bejelentésre látogatható. Ha van kedvetek hozzá, megnézhettek egy előadást a Vörösmarty Színházban is. Ha szerettek túrázni, akkor nézzétek meg a sóstói tanösvényt, nekem nagyon tetszett, van egy kis madármegfigyelő torony is, ilyenkor biztos sok a vízimadár.
2015. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, egy nagyon szép napot töltöttünk együtt
2015. ápr. 16. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!