Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Makón mit érdemes megnézni?

Makón mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Még nem jártam soha Makón, és a közeljövőben a párommal kirándulás gyanánt elszeretnénk oda menni (egy napos). Milyen emlékművet, látványosságot, szobrot, kiállítást érdemes megnézni?

2015. ápr. 16. 14:15
 1/6 anonim válasza:
95%

Makón??? a Hagymatikum! Szuper fürdő és tele van élménymedencével ami a gyerekeknek is szuper elfoglaltság...

Link ahol megtekinthetitek: [link]

További helyek: Hagymaház Link : [link] ( kiállítás)

Maros Kalandpark. Link: [link]

József Attila Múzeum: [link]

2015. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged. A fürdő tervben van már. Ahogy elnéztem valóban nagyon szép hely, oda biztos elnézünk. De a többi látnivalót is nagy eséllyel útba ejtjük. :) Köszönöm a linkeket!!
2015. ápr. 17. 11:06
 3/6 anonim válasza:

"Még nem jártam soha Makón,"


Nem vesztettél sokat! Egy napot kár rá pazarolni a "város" nézést le lehet tudni egy óra alatt!

2015. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló (3-as) Köszönöm, hogy leírtad a személyes véleményed (ami sugárzik a pozitívumról) :) De én nem így gondolom. Lehet, hogy nem tesz ki egy teljes napot (szerinted). A fürdőt elnézve az egyik legszebb hely ahol jártam (nagyon sok helyen jártam már), tehát ha csak oda fogok elmenni már megérte. A többi látnivalót (akár csak a lombsétányra gondolok) nekem az is élmény lesz, mert szeretem az ilyen és ehhez hasonló helyeket. A többi látnivalót pedig szintúgy érinteni fogjuk, mert szeretek kulturálódni (mégha egy egyszerűnek mondható múzeumról van szó vagy egy templomról). És ha mégis csalódottan térnék haza (amit kétlek) nem azért lesz, mert nem mentem el..

Végeredményképpen bárhova is utazzak az országban, minden nevezetességet megnézek, ha lehetőségem van rá és persze igényem is a megnézésükre.

Még egyszer köszönöm, hogy írtál, hiszen a Te véleményed is egy vélemény.

2015. ápr. 27. 11:09
 5/6 anonim válasza:
Én makón élek már 14 éve itt születtem, szerintem a Maros pártot pl a lombkorona sétányt ha ismeri a geogechinget akkor van pár láda a városban
2023. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5ös! Ismerem a geoládákat. Utána fogok nézni! Hamarosan amúgy is megyünk Makóra egy kis kirándulás keretén belül. A lombokorona sétanyt volt szerencsém látni, és nagyon tetszett! De újra elmegyünk oda is. Köszönöm a tippeket! :)
2023. aug. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!