Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Keresek festői autósútvonalaka...

Annamari111 kérdése:

Keresek festői autósútvonalakat Magyarországon. Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Kerekesszékes rokonomnak szeretnék programot csinálni, és úgy gondoltam, hogy beautózzuk Magyarország szép tájait. Elmennénk messzire is bárhova Magyarországon, ha konkrét természeti helyszíneket tudtok mondani, ami kizárólag autóval bejárható, és élményt ad.

#túra #kirándulás #turistaút #autós kirándulás
2015. máj. 1. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem legjobban a bükk és és a mátra tetszik, de az utak nagyon rosszak.

Balaton körbe is gyönyörü.

2015. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laktok de vagy menjetek át Romániába és menjetek végig a Transfogarasi úton (Európában az egyik legszebb) vagy át Ausztriába, de Boszniában a Neretva melletti út is gyönyörű. Én itt nem tudok olyan utat amiért érdemes elmenni, persze ettől még lehet.
2015. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Balatonfelvidék, Dunakanyar

2015. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Mecsekben is vannak szép utak, főleg Pécs-Orfű között, illetve Orfűn a tavak körül, de a Balaton környéke és a Dunakanyar is jó ötlet.
2015. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Köszönöm a válaszokat, a hosszabbakat nyárra hagyjuk. Olyanok válasza is érdekelne, amik kisebb helyek, nem annyira ismertek, de mondjuk ott laktok, és azt mondjátok, hogy szép, akár csak egy-egy hely. Nekünk már az is élmény, hogy autózunk egyet, és felfedezünk egy kis eldugottabb helyet.
2015. máj. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!