Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kerékpárral a tokaji tv...

Kerékpárral a tokaji tv toronyhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni a tokaji kilátóba, viszont nem tudom, hogy mennyire meredek, illetve, hogy melyik településről lenne érdemes megközelíteni? Kerékpárral kemény túra lenne?
2015. máj. 1. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Pécsről igen kemény túra lenne
2015. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki szeretne menni akkor jelzem, igen lehetséges, felfelé nehézkes, nekem párszor meg kellett állni de én nem is vagyok olyan nagyon sportos. Lefelé viszont nagyon nagy élmény mert egyáltalán nem kell tekerni, de jó ha a féked fog, ugyanis helyenként 70km/h-t is simán el lehet érni ha nem fékezel. Utána meg
2015. máj. 11. 09:31
 3/3 A kérdező kommentje:
utána meg érdemes kimenni a tarcali tóhoz. Leérve a kilátótól 20 perc alatt ki lehet érni kerékpárral. Egy szép kirándulós napnak tökéletes választás :)
2015. máj. 11. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!