Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében voltál már? Ha voltál, akkor hol pontosabban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Komáromba vittem az osztályt,az erődöt néztük meg.Nagyon rendben volt.
2010. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

itt élek, Tatán. remek kisváros, szép, kulturált, élhető, de mégis sokkal több szórakozási lehetőség van, mint pl. a megyeszékhely Tatabányán, ami egy csúnya város is.

jártam már sztem a megye legtöbb városában. sztem az egész megye rendben van, jó hely :)

2010. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Komárom-Esztergom megye székhelyén élek, Tatabányán.

Bejártam már a környéket, voltam már Tatán, itt megnéztem az Öreg-tavat, voltam Komáromban, itt megnéztem a Dunát és a Klapka György múzeumot(jó hely ám :D) Voltam Esztergomban is, ahol a Suzuki gyárat és a Bazilikát néztem meg.

Továbbá voltam Környén, Vértesszőlősön, Oroszlányben, Bokodon és Kecskéden.

(Tatabánya egyik nevezetessége a Turul-madár. Ideális hely felmenni oda egy hétvégén :D)

2010. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a megyében élek.

Tata: vár, tavak, angolpark

Tatabánya: bányászati múzeum, Turul-madár, indiánmúzeum

Komárom: vár, erődök, hajózási múzeum, az északi részen szintén van egy még kiterjedtebb vár, templomok, régi vármegyeháza, erődrendszer

Bajna: Sándor-kastély

Vértesszőlős: előember-múzeum

Esztergom: vár, székesegyház, katolikus múzeum

Kisbér, Bábolna: lovarda, utóbbinál az Esterházy-birtok

2010. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor, keresztül-kasul.
2010. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tatán bulizni, Esztergomban osztálykiránduláson, Kisbéren és Hántán rokonoknál, Rédén meg csak mert ott szoktunk megállni pihenni :D
2010. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tatán, a tatai táborban nyári táborban:)
2010. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát nekünk akik itt élünk, annak nem neéz eljutni ezekre a történelmi helyekre. Tatán 8 évet éltem, Esztergomban meg kollégista voltam. Mindkettő szép hely, habár Tata a az elmult rendszerben kicsit elhanyagolódott, de most hogy visszanéztem oda nemrég láttam hogy volt fejlődés, jó irányban
2010. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk!


A Kárpát-medence minden tája csodaszép!

2010. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is tatai lakos vagyok.Imádom az én kis városomat, és iszonyú sok mindent lehet itt csinálni.nagyon sok mindenre van lehetőség is. érdemes ide eljönni. :)Tatabánya pedig 1 panel város...ott sajnos sokminden izgi nincs...max a pláza, vagy a turul..:)
2010. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!