Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a velemenyetek magyarorszag...

Mi a velemenyetek magyarorszagrol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

?

Ez milyen kérdés?

Azt várod, hogy elkezdjük szidni?

Én személy szerint nem is vágyom külföldre, sokkal szivesebben töltöm a szabadidőmet itthon. Annyi látnivaló van, a legtöbb embernek fogalma sincs róla. Persze Thaiföldet, Dominikát, Spanyolországot, stb... kívülről fújják. Persze, szépek, és jók azok a helyek is, de valahogy nem vagyok meghalva értük.

2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eppen ezaz azt varom hogy szeressetek!En imadom!Azert tettem fel a kerdest!
2011. aug. 16. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:

"Eppen ezaz azt varom hogy szeressetek!En imadom!Azert tettem fel a kerdest!"


És mi az ami jó ebben az országban?


A csaló politikusok? a korrupció? a munkanélküliség? a munkahelyen éhbérért gürizés?


Vannak szép nevezetességek, de abból nem lehet megélni. Minden országban dolgozni kell a pénzért, csak az nem mindegy hogy mennyiért! Összefoglalva Magyarország természetileg lehet hogy szép(bár vannak szebb országok, sőt!), de megélhetés szempontjából nagyon rossz.

2011. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Spanyolban rosszabb!Pl:Pesten meglehet elni!
2011. aug. 16. 15:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Spanyolban is korrupcio van nagyon rossz a megelhetes megsem panaszkodnak NON-STOP!
2011. aug. 16. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:

"Pl:Pesten meglehet elni!"


Igen, és akkor mind a 8 millió vidéki menjen fel Pestre dolgozni? A vidéknek is kell a munka nem csak a fővárosnak!


Spanyol rosszabb? Munkanélküliségben talán, de másban biztos nem.


Az a különbség a "nyugat" és Magyarország között, hogy amíg pl. itt Angliában, nehezen ugyan, de meg lehet élni a minimálbérből, itthon pedig nem!

2011. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ha kimesz spanyolba megtudod!1000 euro fizetesbol csak 700 a legolcsobb arberlet plusz meg rezsitol kezdve minden ami vagy 150 euro.150-ed marad kajara es az arak magasak.

NA HOL NEHEZ MEGHELNI?!

2011. aug. 16. 15:43
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha kimesz spanyolba megtudod!1000 euro fizetesbol csak 700 a legolcsobb arberlet plusz meg rezsitol kezdve minden ami vagy 150 euro.150-ed marad kajara es az arak magasak.

NA HOL NEHEZ MEGHELNI?!"


700 az albérlet? Na ne röhögtess! Ha spanyol viszonylatban ilyen keveset keresel(1000 €) akkor ne bérelj lakást, hanem menj társbérletbe, ami max. 300-400 € rezsivel együtt. Nővérem kinn dolgozik, ugyhogy ismerem az árakat, egyáltalán nem drágább, mint Magyarország. Max. 10-15%-kal! Azt pedig kompenzálja a fizetés. A szolgáltatások drágábbak, az összes költséget tekintve nem drága ország. Magyarországon jóval nehezebb kijönni a fizetésből, mint bármelyik másik nyugati országban!(én már éltem néhányban, de olyan nehéz sehol nem volt, mint otthon.)

2011. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

En kint vagyok spanyolban szeptemberben megyek haza ugyhogy szerintem en jobban tudom.Egy a lenyeg magyarban lakok ott is fogok elniMagyarorszag az emberek miatt tunik rossznak.De sebaj,

Udv:egy felig SPANYOL!

2011. aug. 16. 17:17
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországgal mint egy földrajzi területtel nincs semmi baj, vannak szép tájak van pár tavunk van hegyünk. De a magyar nép az iszonyat én szégyenlem hogy magyar vagyok. Ilyen birka nép a földön nincs még egy. Igaz a mondás ha külföldön egy magyarba botlasz akkor már biztosan ott is van egy ellenséged.
2011. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!