Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hajdúszoboszlón milyen szórako...

Hajdúszoboszlón milyen szórakozóhelyek vannak?

Figyelt kérdés
Július végén megyünk 4-en és napközbe strandra megyünk de egy nap nem szóval oda is ha tudnátok mondani programokat örülnénk neki.Illetve strandon hol érdemes enni ahol viszonylag olcsó és jó a kaja.Este szeretnénk menni buliba azt tudom hogy a sétáló utcán van zene de ott van olyan hely ahova korunkbeli (16)lányok járnak?Illetve ha van olyan hely van-e belépő es kb mennyi?Mivel egyedül leszünk nem lesz olyan aki megvegye az alkoholt mert nem részegre akarjuk inni magunkat de azért állszent se szeretnék lenni pár sört jó lenne meginni viszont nem múltunk el 18 ezért kéne olyan hely ahol kiadják.Illetve bármi tanácsotok van Szoboszlóval kapcsolatban örömmel fogadom.Előre is köszönöm szépen a válaszokat

2015. jún. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajdúszoboszló jellemzően fürdőváros, nem bulizóhely :-)

Van ugyan szórakozóhelye, de ott csak 18 éven felülieket engednek be. És most bocs, de komolyan azt gondoltad, hogy valaki válaszolni fog, hol árulnak TÖRVÉNYTELENÜL alkoholt fiataloknak?


De hogy segíteni is próbáljak: ha van egy nap, amikor nem akartok strandra menni, akkor talán érdemes lenne átnézni a közeli Debrecenbe: a Nagyerdőnél Vidámpark, szuper állatkert van, moziba is elmehettek és szórakozóhelyek is vannak.

2015. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem gondoltam hogy majd ide leirják de akár privátban vagy facebookon gondoltam ha valaki tud :) de köszönöm szépen Debrecen tényleg jó ötlet!
2015. jún. 24. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Ambróziába beengednek 18 év alatt is
2015. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!