Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécsről vagy Sásdról Szegedre...

Pécsről vagy Sásdról Szegedre hogy lenne a legkönnyebb eljutni vonattal?

Figyelt kérdés
Nézegettem a vasútvonalakat, járatokat, de egyszerűen most perpill nem tudok rajta kiigazodni. Valami tipp esetleg, valakinek útmutatásként? Nagyon köszönöm, ha tudtok segíteni.

2015. jún. 29. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A vonatot nem javaslom, 3-4 átszállás, 6-8 órás út.

Busz viszont van közvetlen.

2015. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen vonat, akkor Pécs vagy Sásd- Budapest IC-ve, aztán onnan le Szeged szintén IC-vel, de erre rámegy az egész napod (csak Pécs-BP majd 4 órás mutavány).


Viszont van Pécsről Szegedre busz is, ha gyorsjárattal mész akkor 3,5 óra alatt ott vagy. Sásdról meg Pécsre elég gyakran jár busz szóval jobban jársz, ha busszal mész.

2015. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, ha busszal mész akkor is lehet WC-re menni, mert Baján van egy 10 perces pihenő :)
2015. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na hello, sziasztok mindenki, köszi a válaszokat :)

Bevállaltuk az IC-zést odafelé, amit kettes írt :) 7:50-kor indulás Sásdról, 10:00-ra kb. Bp. Kelenföldön voltunk. 10:40-kor indult Szegedre IC, 13:10-kor Szegeden voltunk. Kényelmes volt, nem volt vészes :) De visszafele bevállaltuk a buszt. Azt hittem a Baja 10 perc nem elég, de nekem elég volt nyáron is pisiidőnek :) Bár Szegeden már ittam sokat, meg a buszon se ;) :P :D Gondoltam leírom mindenkinek, hogy alakult :) Még egyszer köszi a válaszokat ;)

2015. júl. 9. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!