Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolctapolcán és környékén...

Miskolctapolcán és környékén mi az, ahová mindenképp el kell menni egy 5napos nyaralás alkalmával?

Figyelt kérdés
Most nem a vécére, meg a hasonló vicces válaszokra gondoltam, hanem pl. a barlangfürdőre, meg ilyesmikre. Szóval aki volt már ott, mit ajánl?

2015. júl. 4. 07:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz helyre ment a kérdés, és nem tudom törölni...
2015. júl. 4. 07:39
 2/7 anonim válasza:

Szia.

Miskoltapolcán amit ajánlok:-Barlangfürdő,felújitott strand,bobpálya,kalandpark illetve most nyílt meg az Avalon park gokart,játszóház söröző stb.

Egy kicsit ha kimozdulsz érdemes a diósgyőri várat megnézni,mert nagyon szuperül megcsinálták.Főleg akkor lepődsz meg ha előtte jártál már ott ,mert teljesen máshogy nézz ki mint eddig.Ha szállás igényed leírod esetleg tudok segíteni.

2015. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lillafüred, Avas kilátó, városnézés Miskolc belvárosában.
2015. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Barlangfürdőt mindenképpen ha nem akartok minden nap olyan sokat fizetni csak megnézni akkor ott van mellette a most át adott tapolcai strand nagyon szép de egyenlőre még nem nagy durranás csak az első ütem van kész, de mindenképp megéri az is. Aztán ott a vadi új Avalon Park, kis gyerekkel a Maya játszópark hatalmas élmény lehet, de itt van Európa egyik legjobb gokart pályája.

De Miskolc belvárosa is megér egy sétát, felmenni a Kilátóba, a Diósgyőri vár is nagyon szép lett valóban, aztán ott van Lillafüred a vízesés, a kisvonat a palotaszálló.

Lillafüred felé kirándulva érdemes megnézni a Csanyik Völgyet bemenni az állatkertbe.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe de nagyon sok látnivaló van még.

A közhiedelemmel ellentétben, Miskolc semmivel sem rosszabb város bármelyik másiknál.

2015. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Miskolctapolcán van a szikla kápolna is, meg mostanában újra van egy -egy előadás az Akropolisz szabadtéri színpadon, szintén Miskolctapolcán.
2015. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Szállást már foglaltam, csak még azt nem tudom pontosan hová is menjünk majd, ezért kértem segítséget. :)
2015. júl. 5. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
vécére
2015. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!