Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit erdemes Egerben megnezni?...

Mit erdemes Egerben megnezni? Hany napra erdemes tervezni?

Figyelt kérdés
Kirandulni keszulok Egerbe, mit erdemes ott megnezni? A varban minden napvan program, vagy csak hetvegente/rendezvenyekkor? vagy 10-12 eve voltam ott, akkor este meg lehetett nezni a katakombakat, a varudvaron pedig kozepkori kortancot tanitottak....
2015. júl. 8. 20:21
 1/4 Miss.Anna válasza:
Mi Egri napokkor voltunk és az nagyon jó volt,szerintem akkor érdemes elmenni,minden nap reggeltől estig programok voltak. :)
2015. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vár, minarett, Dobos cukrászda, Bazilika, Főiskolában csillagvizsgáló, Termálfürdő, ...


Igazából a környéken is rengeteg minden van. Noszvaj (pl.Síkfőkút + de la Motte kastély), Szilvásvárad (kirándulóhely, olyan mint Lilafüred vagy Normafa), Egerszalók (egyik legjobb gyógyvíz az országban), vagy Stühmer csokigyárban régen volt olyan hogy a defektes csokikat (pl. rossz mintát nyomtattak rá) mondjuk 1000 ft / kg áron (!) adták el (nem tudom mi van meg ebből)...

2015. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egerszalókra ma már nem nagyon érdemes menni :(. De az egri strand elég jó.
2015. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és ha a csillagvizsgáló érdekel, akkor nézz utána mikor van nyitva, mert nem minden nap. Bélapátfalván van egy román kori templom.

Ha csak Eger, akkor 2-3 nap.

2015. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!