Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SOS! Sopronban mit érdemes...

SOS! Sopronban mit érdemes megnézni vagy esetleg ausztriában ami sopronhoz közel van?!

Figyelt kérdés
hétfőn a családommal spronba utazunk nyaralni 5 napra..programok kellenének.hallottam hogy valahol közel sopronhoz van egy gumicukor gyár ,aminek a gyerekeim nagyon örülnének.nagyon örülnék a segítségeteknek...

2015. jún. 30. 08:48
 1/2 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Sopronban van a Harrer csokigyár és múzeum. Séta a városban, kirándulás a Lővérekben. Nagycenken kisvasút.

St Margaraethenben Familypark (egy jó kis vidámpark kisebb gyerekeknek - kb. 8-10 éves korig) - Sopronból Fertőrákos felé kell menni, majd a Páneurópai Piknik emlékmű felé lekanyarodni. Végig az úton át az osztrákokhoz, a körforgalomnál jobbra, és kb 3km után balra lesz a park. Parkolás ingyenes, és hétköznap talán nem lesznek sokan, bár már szombaton az osztrákoknál (Burgenland) is kezdődik a szünet.

Hajtányozás - [link]


Kismarton - Eszterházy kastély, Fraknó, Fertőd

2015. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm...rengeteget segítettél...a csokigyárt én is néztem
2015. júl. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!