Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legjobb strand Pesten?

Melyik a legjobb strand Pesten?

Figyelt kérdés

Olvastam ma, hogy a Gellért pl. koszos, de ezt külföldi turista írta. Megnéztem, hogy lehet odajutni, először csak az útvonalat, de aztán láttam, hogy ez elég pici. Csak 1-2 kinti medence van?

Jövő hónapban leszünk pár napot Pesten, akkor szeretnék elmenni strandra, mivel ott még sosem voltam.

Véleményeket, tapasztalatokat várok.



2015. júl. 17. 14:56
 1/7 anonim válasza:

Gellértbe NE!!! Azt hagyd meg a nyanyókáknak! ;)

Dagály vagy Aquaword :)

2015. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Palatinus nekem nagyon tetszik, tavaly sokszor voltunk ott annyira bejött, pedig 90 km-re lakunk Pesttől.
2015. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van választék, meg is nézem mindet neten, köszi.


A Gellért mitől olyan rossz?

2015. júl. 17. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy mi a cél, a Gellért meg a Széchenyi inkább turistalátványosság. Én a Palatinust szeretem, ott van csúszda is meg hullámmedence, a környezet is szép, viszont csak tömegközlekedéssel (vagy gyalog) közelíthető meg. Bosszantó hogy tőlünk kocsival kb 15 percre lenne, de emiatt kb egy óra alatt jutunk csak oda két átszállással. Az Aquaworld meg megint egy más kategória, árban is majdnem a duplája, viszont van fedett része.
2015. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem a nyitott rész lenne a lényeg, ha már nyár van.

Megyünk majd újra decemberben is, fedettbe ráérek akkor menni.


A rossz közlekedés annyira nem tetszik, kocsival leszünk, nem akarok valahol 6-8 óra parkolást fizetni, + még onnan metró- vagy buszjegyet is, oda-vissza, 2 főre.

akkor mindez már többe kerülne, mint maga a strand.

tényleg, van a belváros környékén olyan hely, ahol ingyen lehet parkolni? vagy nagyon jutányos áron?

2015. júl. 17. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán és folyamatosan bővül a fizetős rész :(. Van ugyan (vagy volt?) pár hely pl budai alsó rakpart, de az mindig tele van, nem nagyon lehet helyet találni. Az is lehet hogy mióta utoljára ott jártam fizetőssé tették.


Az Aréna Plázában lehet ingyen parkolni, ami a Keletinél van (2-es és 4-es metró); vagy a Felvonulási téren a Városligetnél. Hétvégén viszont szinte mindenhol ingyenes.


A Dagálynál tudtommal fizetős már a parkolás, a Rómainál viszont ingyenes. De az meg nem akkora szám, és nem is termál.


Ha inkább ázni akartok lehet hogy nem annyira rossz választás a Gellért, ha minden igaz ott a Műegyetem rakparton meg lehet állni még most is ingyen. Csak ott meg a belépő borsos, nem kicsit.


Klasszikus értelemben vett strandok közül a Palatinus a legnagyobb, a Dagály a második.

2015. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem mindet.

A Gellértet kihagyom, alig van kinti medence.

A Széchenyi szép, de nagyon drága, 10 ezer csak a belépő 2 főre, nem vagyok német nyugdíjas...

Az Aquaworld is nagyon drága, meg az inkább élményfürdő, ilyen nálunk Debrecenben is van.

A Palatinus vagy a Dagály marad, van több medence és az ára is megfizethető.

Köszi a segítséget mindenkinek.

2015. júl. 18. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!