Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Balaton parti város a...

Melyik Balaton parti város a legjobb nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk pár napot eltölteni a Balatonnál. Olyan helyet keresünk, ahol vannak jó strandok (esetleg aquapark), és nyüzsgő éjszakai élet van, sétálóutcák, bárok, discok stb. Szóval pörgős, fiatalos hely legyen, ne olyan nyugis, ahová a gyerekes családok járnak. Siófokon voltunk tavaly, tehát az kilőve. Ti mit tudtok ajánlani, hova érdemes menni???

2015. jún. 29. 21:23
 1/4 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Balatonfüred a fenti kritériumoknak mind megfelel. Vannak jó strandjai, van aquapark. Tagore sétány, van bár, disco, emellett lehet kirándulni is napközben (Lóczy barlang, Tihany sincs messze).

2015. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Balatonfüred, Zamárdi, Siófok.
2015. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is Balatonfüred, mi tavaly ott voltunk ès imádtuk az èjszakai èletet.
2015. jún. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Siófok a legjobb. Füred a nyugdíjjasoké, Tihanyban ne keress semmi szórakozóhelyet. Fonyódot, Balatonboglárt és Keszthelyet tudom ajánlani
2021. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!