Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan utazzak el Gyulajra ha...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Hogyan utazzak el Gyulajra ha Szekszárdról indulok? ( busszal akarok menni ) több lent, tehát?

Figyelt kérdés
60kilometer 2atszallas parszaz forint 90%os kedvezménnyel , na de hogyan? tehát felszállok egy buszra ami merre megy meg hogyan van az egész? Valaki ugy ment el akitöl megkérdeztem de nem válaszolt , hogy Kurdra valahogy elment és onnan Gyulajra.... na de akkor hogyan menjek el?
2015. júl. 18. 14:53
 1/1 Márciuska ***** válasza:
Igen, elvileg Kurdról van közvetlen buszjárat Gyulajra. Szerintem érdemes megnézned a volan.hu oldalt, a belföldi menetrend keresőjébe beírod az induláshoz hogy Szekszárd, az érkezéshez hogy Gyulaj, megadod a napot, és kihozza neked a pontos menetrendet, átszállásokat, távolságot és időt. Térképes megjelenítés is van, ott meg tudod nézni pontosan az útvonalat. Én mindig ezt használom, ha ismeretlen helyre megyek.
2015. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!