Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok olyan Balatoni vagy...

Tudtok olyan Balatoni vagy Velencei tavi strandot mondani, ahol van normális értékmegőrző?

Figyelt kérdés
Úgy nem lehet normálisan nyaralni, ha egy pár egyik tagjának mindig a csomagot kell őrizni. Az "biztonsági plédben" már nem hiszek. Minden értéket meg nem hagyhatok itthon, főleg a lakáskulcsot.

2015. júl. 20. 10:13
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Általában az északi-parti strandokra jellemzőbb az értékmegőrző, ahol fizetős strandok vannak (és pluszban fizetős az értékmegőrző). Pl Balatonfüred Esterházy strand, Balatonalmádi Wesselényi strand.


Amúgy én sokszor voltam már különböző helyeken strandon akár a Balatonnál, akár a Velencei-tónál, akár más strandokon, de még sosem tűnt el semmim. Most 7végén is eléggé teltházas volt Siófok, a cuccaink közt volt többek közt kocsikulcs és pénz is, meg papucsok, törölközők, labdák amikor nem vittük be. Szerintem azért hallgatólagosan működik egyfajta megfigyelés a közelben lévők cuccai felé, így nem annyira mernek lopni. Persze ehhez nem az eldugott sarokba kell letelepedni, és olyan helyen, ahol nincsenek sövény elválasztók. A déli-parti szabadstrandokon többnyire nincs ilyen.

2015. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bogláron nagyon jó megőrző van!
2015. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, Alsóbélatelepen is van megőrző.
2015. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!