Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek, ha elviszem a...

Szerintetek, ha elviszem a Rám szakadékhoz az 5,8,11 éves lányaimat az éjszakai holdfény túrához, az állat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 14:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy ti is úgy gondoljátok, hogy nincs helye gyereknek ott éjjel? Szerintem egyszer egy évben be lehet vállalni. Szerintetek nem? Nekik biztos élmény.
2015. aug. 1. 15:02
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnek. Sokszor tényleg nem értem, hogy a szülők szándékosan vagy alapjáratban ilyen ostobák??
2015. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Inkább nappal.
2015. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Indok?
2015. aug. 1. 15:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Indok??? Oké, te alapból vagy buta.. nem csak megjátszod..
2015. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké, csak azt nem értem, hogy a válaszolók direkt válaszolnak lekezelő módon és ostobán, vagy alapból ilyenek? Ha ez az indokod, akkor az téged minősít. Szia.
2015. aug. 1. 16:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Már bocsika, de milyen szülő az aki aki eleve éjszaka amikor a kicsiknek otthon ágyban a helyük, kiviszi egy olyan helyre ami nappal sem gyalog galopp egy felnőttnek?

Ki az a szülő aki éjszaka egy 5 éves gyereket elvisz egy olyan helyre ahol bármi megtörténhet??

Még te vagy kiakadva, hogy ostobának tartalak?

Te vagy elvileg a felnőtt aki felelősséggel tartozik a gyerekeinek, akinek nem az a dolga, hogy indokolatlanul idióta veszélybe sodorja őket.

Engem nem minősít, hogy buta embernek tartalak, főleg, hogy annyi eszed sincs, hogy felfog mi a veszélye ennek a kirándulásnak.

Ha neked ez nem fér a fejedbe, nagyon sajnálom. Nem azt sajnálom, hogy neked nincs agyad, hanem a gyerekeidet, hogy ilyen buta szülője van. Lehet megsértődni, lehet hisztizni (nyilván erre képes vagy) de nem árt gondolkodni sem.

további szép napot.

2015. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha még azt mondanád, hogy te részt vettél egy ilyenen, és ezért, meg azért nem tanácsolod, az autentikus hozzászólás, de az, hogy a véleményeddel indokolva nevezel ostobának, az nem engem minősít. Nem ismered a lányaimat, és semmilyen információval nem rendelkezel felőlünk, sem felőlem, de a véleményed alapján kézzelfogható ismereted van arról, hogy embereket minősíts.
2015. aug. 1. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sem tartom jó ötletnek. Az 5 éves még egészen biztosan nagyon pici ehhez. Ráadásul éjjel 3 kisgyerekre nem tudsz vigyázni. Aztán ha hárommal indulsz el, jó lenne hárommal is hazatérni. Még esetleg a legnagyobbal okés is lehetne. Megvan már hozzá a fizikuma, és talán nem fog lepotyogni a szakadékba. De a másik kettő szerintem még kicsi hozzá.


Nyáron szerintem nem gond, ha valami éjszakai programra akarod őket elvinni, de szerintem valami rövidebb dologban érdemes gondolkodni, ahol ha elfáradnak le tudnak feküdni. Menjetek el sátrazni valami kevésbé meredek helyre, és nézzetek csillagokat, építsetek tábortüzet. Ez már a kicsiknek is jobb program lenne. Valami vadkempingbe, akár.

2015. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, voltál már a Rám szakadéknál? Valószínűleg nem, és ezért nem érted, miért válaszolnak így Neked. A Rám szakadéknál felnőtt emberek, fényes nappal is könnyen balesetet szenvednek - olyan veszélyes terep. Nos, ilyen helyre, főleg éjjel semmiképpen nem vinnék gyerekeket.

Ha klassz dolgot akarsz velük csinálni, akkor inkább vidd el őket a Visegrádi bobpályára - de csak nappal! :-)

2015. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!