Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek, ha elviszem a...

Szerintetek, ha elviszem a Rám szakadékhoz az 5,8,11 éves lányaimat az éjszakai holdfény túrához, az állat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A balesetnek szerencsere kicsi az eselye, viszont szinte biztos h nyakig vizsek lesznek. Az meg ejjel, hidegben eleg kellemetlen.
2015. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mondom én. Hisztizni, vergődni tudsz, de még most sem vagy képes felfogni, hogy kisgyerekeknek ÉJSZAKA nem holdfénytúrára van szükségük, nem a Rám szakadékra van szükségük. Te vagy anya???

Ember! Nem akarom ismerni sem a gyerekeidet sem téged, de azt tudom, hogy egy 5 éves gyerek éjszaka minden csak nem életvidám ha kint a hűvösben, vízben szakadéknál túrázik. Egy felnőtt emberből kiveszi az erőt, és a túra végére már holt fáradt, akkor gondolod, hogy a gyerekeid bírni fogják??? Komolyan te ennyire agyatlan vagy???? elég szomorú..

Na én itt be is fejeztem, ahogy mondani szokták.

"ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert ők ebben profik és a végén lehúznak a saját szintjükre"..

Hallgatok erre a tanácsra, és többé nem érdekel mit írsz...(de hisztiz nyugodtan továbbra is)

2015. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még nappal sem vinném őket, sokan felnőttként sem tudnak felmászni a létrákon. Főleg nem sötétben.
2015. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nappal vittem reggel őket, és rettentően élvezték minden percét. Ki sem dőltek. Persze szófogadatlan, szeleburdi kisfiúkkal én sem mentem volna, de szerencsére az én gyerekeim nem ilyenek. Remekül éreztük magunkat, sőt, néhány nap múlva közfelkiáltással vissza is megyünk. Az egyik legszebb kirándulóhely volt Nekik. Jó, hogy nem hallgattam rátok, és elmentünk. Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 2. 20:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Atyaég, az itt válaszolók többségének nem szívesen lettem volna a gyereke :D

Te ismered őket, 5 évesen még lehet, hogy hamar álmos lenne, nem bírná ébren, ezt te tudod, a két idősebbnek viszont egyértelműen királyság :D

2015. aug. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!