Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vigyek táborba, amivel...

Mit vigyek táborba, amivel nálam fiatalabakat el lehet szórakoztatni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a volt általános iskolám énekes táborába megyek kísérőnek (több volt osztálytársammal együtt, közösségi munkához órákat is kapunk érte). Felsős gyerekek fognak még jönni, kb. 50-en leszünk. Mikor szabad foglalkozás van, nekünk kell majd szórakoztatni őket. Tudtok valami normális elfoglaltságot ajánlani?

A laptopomat viszem, lesz ott projektor, tudunk majd filmet nézni. Kártyát ők hoznak, sportcuccokat a tanárok hozzák a suli szertárából, hangszereket szintén, mert ugye ének-zene táborról van szó. Balatonhoz megyünk, általában jó sok a szabadidőnk, van ott elég régi, kopott ping-pong asztal, nagy tér focizni, van wifi is, de a kaja valami förtelmes ><

Négy személyesek a szobák, terveztünk csapatversenyt is.

(Remélem ez elég információ XDD)



2015. aug. 7. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és egy hetes lesz a tábor
2015. aug. 7. 10:26
 2/3 anonim válasza:
Ha neten keresgélsz szerintem biztos találsz jó vadodat t játékokat. Leírnék neked párat amiket mi szoktunk, de tableten nincs kedvem sokat pötyögni, meg hosszú is lenne leírni az összeset, meg egy-egy játékot többféleképpen is hívnak. Szóval bocsi ha most semmi hasznosat nem tudtam mondani, de mivel unatkozok valamivel el kell ütnöm az időt. ;) Neked meg sok sikert majd a táborhoz, hátha valaki értelmesebb választ is tud adni mint én. :)
2015. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja bocs az Autocorrect kijavította az elejét, nem vadonat hanem csapat játékok :D
2015. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!