Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan anyuka,...

Van köztetek olyan anyuka, akinek a babáját egész nap szórakoztatni kellett és le kellett kötni?

Figyelt kérdés
Sajnos nyűgös nagyon a baba, ha nem szórakoztatom.Valszeg a fogai jönnek, de már nagyon ki vagyok, estére lefáraszt teljesen.
2015. júl. 17. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Jelen. 20 hónapos koraig minden percben szó szerint. Amikor először 5 percet elvolt majdnem sírtam komolyan mondom. Az a meló ami mögötte van nem kis pályás. Persze mindezt tök egyedül 0 segítseggel. Tiszta szívvel csinaltam a legnagyobb szeretettel, es nagyon elfaradtam...Most lesz 2 éved es 10-15 percet el van ez nekem mar a megtestesült menyorszag.
2015. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén, bár hála az égnek nem minden nap ilyen.
2015. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam most 5 hónapos, és igényli a társaságot.Kevés időt tölt el egyedül...folyton szórakoztatnunk kell. A kedvétől függ, hogy mennyi időt van el egyedül, de 5-1,5 óra között mozgunk. Ha nyűgös(fogzunk) akkor jó ha mosdóba ki tudok szaladni, de ha jó kedve van, akkor több időt is eljátszik. Én váltogatom, hol a kiságyba rakom, hol a pihenőszékbe, hol a járókába. Hol csak a nagyágyon hagyom, ha a szobában vagyok. Mindig körbepakolom játékokkal. A kiságyba a zenélő forgót mindig bekapcsolom, a járókába pedig klasszul tud forgolódni. Én is sokszor kivagyok...de bízom benne, hogy csak átmeneti állapot...

2015. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam két hónapos koráig szinte semmit nem aludt nappal, állandóan fogni kellett, vinni körben a házban, különben orditott. Azóta már többet elvan egyedül, négy hónapos kora óta még jobb a helyzet.
2015. júl. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendő a megoldás és bmit csinálhattok együtt.:)
2015. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!