Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki megmondaná, hogy...

Valaki megmondaná, hogy Siófokon mi fizetős, és mi az ami nem?

Figyelt kérdés
Az aranypartál azt hallottam, hogy kell fizetni. Valaki megtudja nekem mondani, hogy mennyit kell kb. fizetni?

2015. aug. 10. 11:50
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A belvárosban elvileg fizetős a parkolás (tehát pl Beach House környékén), nem tudom mennyi. Az Aranyparton Szabadi felé nem fizetős (talán 1 nyáron volt fizetős, de inkább hagyták).
2015. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én inkább a belépőjegy érdekelne a strandra!

2015. aug. 10. 14:47
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ja :) Nem tudom miből gondoltam a parkolásra. A Beach House, korábbi Coca-Cola Beach az fizetős (1000Ft a belépő), amúgy az Aranypart és az Ezüstpart is szabadstrand. A parti kajáldák nem olcsók, változó a minőségük. 5-600Ft egy sajtos-tejfölös lángos vagy egy hot-dog, kicsit drágább a hamburger, de az mérettől is függ.
2015. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :D
2015. aug. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!