Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek van okom félni...

Szerintetek van okom félni falusi lányként a pesti közlekedéstől, emberektől?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan hülyeségeket lehet hallani a tévében.. Megölték, kirabolták, megverték, megtámadták... Előre félek és idegesítem magam :(

Péntek esténként fogok hazajárni metróval, aztán busszal (M3, M4)


Vannak valami tippjeitek, v vki meg tudna nyugtatni?

Előre is köszönöm!!!

18/L


2015. aug. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ez butaság.
2015. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányok milliói nőttek már fel Budapesten anélkül, hogy bárki bántotta volna őket. Én egyetemre kerültem fel, és 15 évig éltem ott, soha nem történt velem semmi rossz, pedig gyakran jártam haza bulikból éjszaka. Egyébként ha megnézed a lányok ellen elkövetett súlyos bűncselekményeket (erőszak, gyilkosság) az utóbbi években, szinte egyik sem a fővárosban volt. Nem a település méretén múlik, milyen a közbiztonság. Öltek már meg nőket falu szélén is.
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 12. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárkivel történhet bárhol bármi, de előre félni ettől nem kell.

Engem bántottak már faluban is, kisvárosban és Bp-en is... mert én ilyen szerencsétlen vagyok.

2015. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!