Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan tudunk eljutni egyszerű...

Hogyan tudunk eljutni egyszerűen Siófokról Balatonkenesére?

Figyelt kérdés
Pénteken vagy szombaton, az utolsó járattal szeretnénk menni. Busz és vonat is számításba jöhet. Ha árat is tudnátok mondani az jó lenne. Előre is köszönjük!

2015. aug. 12. 17:28
 1/2 anonim válasza:
én általában a Siófokról Veszprémbe tartó busszal szoktam utazni, az megáll Kenesén. mondjuk az utolsó járattal még sosem utaztam :(
2015. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó busz 18.45-kor indul, az utolsó vonat (átszállással) 21.53-kor indul, arról Székesfehérváron vagy Székesfehérvár-Repülőtéren kell átszállni (az utóbbi olcsóbb, de nem lehet indulás előtt felülni a vonatra). A busz 560 Ft, a vonat 1490 székesfehérvár-repülőtéri átszállással, székesfehérvári átszállással 1675. (Sajnos az a vonat nem áll meg Szabadbattyán állomáson, így jóval több a km számítás, ezért ennyivel drágább a vonat.) Korábbi vonatokkal is 1300 Ft a jegy (szabadbattyáni átszállással), sajnos a vonat jóval hosszabb úton megy, mint a busz. Teljesárú jeggyel számoltam, ha diákjeggyel mennétek, feleennyi az út, 26 éves kor alatt 33%-os kedvezmény van a vonatokon péntek 10-vasárnap éjfélig, akkor csak a 2/3-át kell ennek az összegnek kifizetni. Remélem tudtam segíteni.
2015. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!