Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Keleti most biztonságos?

A Keleti most biztonságos?

Figyelt kérdés
Holnap kellene onnan utaznom vonattal, de kicsit tartok a helytől. Biztonságos a környék? Nem lehet baj, ha csak besétálok, megkeresem a vonatom és felülök, igaz?
2015. szept. 10. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz,de vonat nem biztos,hogy fog indulni! Komolyan!
2015. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt valami biztonságos.
2015. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy eddig sem volt a legbiztonságosabb hely a világon, de mivel most tele van a környék migránssal, ezért nem mondanám, hogy kevésbé veszélyes, mint akkoriban.
2015. szept. 10. 19:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Éppen emiatt elég sok a rendőr is, és nagy a médiajelenlét. Azt nem tudom, éjjel 3-kor milyen ott a helyzet, de voltam a környékén, szétnéztem, sétálgattam, semmilyen atrocitás nem ért, és nem is láttam erre utaló jeleket. Egy furcsa zsibvásárnak néz ki az egész (ugyanakkor szomorú látvány az a sok ember, aki ott éli a mindennapjait, még ha az két-három napot is jelent - mintha hirtelen megszázszorozódott volna a hajléktalanok száma).
2015. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most biztonságosabb, mint a migránsok előtt.
2015. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De az elsőnek igaza van amúgy.
2015. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg amúgy ki is ürült, most hallom a tv-ben.
2015. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A menekültektől nem lett veszélyesebb..
2015. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A menekültek miatt ne aggódj. Ők nem jelentenek veszélyt rád nézve.

Ettől függetlenül vannak magyar zsebtolvajok, és egyéb bűnözők, talán mostanában mióta ilyen nagy lett ott a figyelem, kevesebben.


nem lesz semmi bajod, de a vonatközlekedés elég hektikus mostanában, erre készülj!

2015. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A magyar média felfújja a dolgokat. Ha a hivatalos magyar adókat nézed, nem csak elhülyülsz, hanem útnak sem mersz indulni, pedig a világ biztonságos és csodálatos.
2015. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!