Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki ápolónőtől tudok...

Valaki ápolónőtől tudok kérdezni idős gondozással kapcsolatos dolgokat? most kezdek elsőként idősek otthonában.

Figyelt kérdés

Leginkább privátban szeretnék kérdezni.

Szűkebb körben a gyógyszerelésről, dokumentálásról, halottellátásról és a további alap dolgokról kérdeznék.

Köszönöm szépen!



2015. szept. 14. 20:51
 1/5 intrepid ***** válasza:
Ha normális helyre kerülsz, ők majd fokozatosan mindent megmutatnak, az egyszerűtől, az egye bonyolultabbakig. Ha hülye helyet fogtál ki, akkor belöknek az idős emberek közé, és boldogulj, ahogy tudsz. Ha elszúrsz valamit, legorombítanak. Ez nem jó sem neked, sem az öregeknek, de ők azt mondják, az a jó módszer, hogy belökni a mély vízbe a kezdőt.
2015. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Ja, kérdezgessél bátran.
2015. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

1., igen tudom, én egy olyan otthonba megyek, ami egy kihelyezett részleg és a nővér nappal egyedül van.:(

Kezdőként pedig nagyon sok dolgot nem tudok..

2., írtam privátba.

2015. szept. 14. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de hogy kerül ez a kérdés az Utazás rovatba?
2015. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem értem miért otthonba mész, így soha nem lesz gyakorlatod és nem fogod vinni semmire. a pároméknál (dialízis centrum) most vettek fel két most végzett nővért, jó munka és nem rossz fizetés
2015. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!