Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyaralás, utazással kapcsolato...

Kurinka Bécii kérdése:

Nyaralás, utazással kapcsolatos! Fontos hogy tapasztalt emberek írjanak? Lentebb!

Figyelt kérdés

Nos. 18éves fiú vagyok, és a 17éves barátnőmet szeretném elvinni nyaralni Balatonszéplak-ra, egy party strandra. A szállás már meg is van, csak az oda vezető utat nem tudom, hogy hogyan kéne megtenni. Autóm nincs, tehát buszra ill. vonatra gondoltam. Salgótarjánban lakunk. és úgy gondoltam hogy felmennénk Peste busszal. Na és onnan tovább?! Busz? (6óra) Vonat? Bóklászni a délibe, és onnan Székesfehérvár, majd Siófok? Hogy lenne a célszerű? Valaki rendelkezik Pest-Siófok autó nélküli utazás tapasztalatával?!

Köszönöm előre is ! ( esetleges hibákért bocsánat! )

Sziasztok



2014. márc. 26. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Pestről Siófokra elég egyszerű eljutni. Kb 2 óránként van közvetlen vonat Budapestről. Nem kell Székesfehérváron átszállni.
2014. márc. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A google útvonaltervezőjén van egy pici busz ikon. Az épp olyan síp, mit amikit Holló Fernyiges nyomott Vitéz János kezébe, miközben azt mondta, édes barátom, ha elakadsz, fújd csak meg.


Szóval ha nem tudod mitévő legyél, írd be hogy honnan és hova mennél, és kattints erre a kis buszra. AZtán vagy segít, vagy nem, de ha nem, az csak a magyar királyi vasutak töketlensége miatt van.


Szóval Salgótarján - Bp vonat/busz, ahogy neked tetszik.

Budapesten ki kell jutnod a Déli pályaudvarra. Ehhez többnyire a piros /kettes/ metró kell, de a kis buszocska megmondja, hogy pl a Népstadiontól vagy a Keletiből hogyan kell menni.

A déliből tényleg gyakran járnak közvetlen vonatok, ezt az elvira.hu-n találod meg.


Arra figyelj, hogy Széplakon is van alsó és felső megálló, tudd, hol kell elszállni...


Ja, és vegyél valami csokit az útra a kis hölgynek... Imádni szokáták.

2014. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az útvonaltervezőt pedig itt találod.


[link]


Használd az útvonaltervező fület és a buszos ikont...

és ezt


[link]

2014. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!