Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jövő hétvégén utaznánk 2...

Jövő hétvégén utaznánk 2 kisgyerekkel hatvanból Kaposvárra intercity-n. Biztonságos a mostani menekülthelyzetben elindulni vagy inkább menjünk autópályán?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Intercityvel autópályán? Úgy tudtam a vonat síneken megy.

Vagy autópályán gyalog indulnátok? :D

Inkább menjetek vonattal, mint kocsival.

2015. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább vonaton, nagyobb a gyerkőcök mozgástere, mint végig ülni autóban. És mégiscsak több emberrel együtt, kalauzzal, stb. stb.
2015. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom hol olvastad, láttad vagy hallottad, hogy a menekült, nincstelen, de teljesen normális emberek valaha is bántottak volna valakit.

Ráadásul Kaposvár nem is esik ezeknek a szerencsétleneknek a fő vonulási irányába.

De ha oda esne is, kapsz egy lehetőséget, hogy valódi ember légy, és vigyél nekik valamit.

2015. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam,h autóval autópályán kedves első :) Ha már erről az emberség dologról van szó,kedves utolsó,olyan embereket nem etetek szivesen,akik azért jönnek,hogy szétszedjék az országunkat,de tisztelet a kivételnek,kisgyerekes családoknak szivesen segitek,ők szerintem a valódi menekültek..
2015. szept. 17. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

kedves kérdező, úgy érzem, utolsó válaszoddal olyan álláspontra helyezkedtél, amely méltatlan egy kisgyermekes magyar emberhez, és méltatlan az utazás rovathoz.

Sajnálom. Rossz helyen jársz.

2015. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
És így öröklődik a sötét, középkori szemlélet generációról generációra...
2015. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jövő hétvégéig még bőven változik a helyzet. Amúgy az útvonalatok nem esik egybe a menekültekével.
2015. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen...Ahogy látom egyre jobb irányba változik,már somogy megyében is válsághelyzet van!
2015. szept. 19. 12:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti gyakorlatilag az ország északi részéből a déli része felé akartok eljutni, a menekültek pedig pont fordítva... ezért mondom, hogy inkább vonattal, és akkor benne érzitek magatokat egy kis közösségben, a 2 gyerkőccel nagyobb a biztonság-érzetetek.
2015. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!