Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Bp. Vác Szob MÁV vonalon...

A Bp. Vác Szob MÁV vonalon mekkora késéssel kell kalkulálni manapság? (2015 ősz)

Figyelt kérdés
Lehet rá számítani, hogy eléri vonat a busz csatlakozást vagy egyel korábbi vonattal érdemes tervezni? Továbbá, ha késik a vonat bevárja busz? A menetrend szerint reggel 8:06 ra ér a vonat Szob állomásra, onnan 8:15 kor indul a busz Kemencére ahol 10:00 kor indul a kisvasút, amit szeretnénk mindenképp elérni! Köszönettel!

2015. szept. 22. 08:48
 1/5 MrPifta ***** válasza:
a késéseknek jellemzője, hogy nem lehet előre tudni a mennyiségét. Kiszámíthatatlan. Valószínűleg eléred, de nem 100%
2015. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
9 perc elég húzós, de sokszor úgy vannak megtervezve/megbeszélve a társaságok közt, hogy pl az esetedben addig nem indul el a busz, amíg a vonat be nem ér. Persze záros időn belül, tehát ha pl várható egy laza fél órás késés azt nem várja meg. Nem tudom, hogy ez a csatlakozás így van-e megoldva. A kisbasutas nehezebb, de ott is lehet megegyezés (mert különben a faluból csak úgy nyilván kevesen utazgatnának).
2015. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Jaaaaaaaaaaaj, dehogy várja be a busz a vonatot! Mi például minden nap iskolából hazafele sorozatosan lekéssük a buszokat, így egy órát ott kell szobrozni Vácon melegben, esőben, hóban-fagyban, van olyan, hogy futunk a busz után, de be nem várna a köcsög...

Szóval azt mondom, hogy kalkulálj bele egy 20 percet, mert nem 100% hogy időben érkezik be a vonat Vácra, és az sem biztos, hogy bevár a busz.

De amúgy.. a vonatállomásról is indul busz? Én erről nem tudtam, ott sose láttam buszokat.. szóval ha a buszállomásról megy a busz Kemencére, akkor meg elég necces odaérni 9 perc alatt.. sok sikert!

2015. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
#3: most Szobról van szó, nem Vácról. Ott egymás mellett van a vasútállomás és a buszmegálló. Ott könnyen előfordulhat a bevárás. Ahol így van, ott sokszor szokott ez így működni.
2015. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. A korabbi vonat -masfel oraval korabban- 5:41 kor indul. :( Gyerekekkel ez lehetetlen.
2015. szept. 23. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!