Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok Debrecen közelében...

Tudtok Debrecen közelében ilyen helyet? (Wellness hétvége)

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnénk elmenni 1-2 napra, leginkább hétvégére egy wellness szálloda szerűségbe, egy kisebb helyre, inkább vidéki városba, de sajnos nem tudok ilyen helyeket! Érdekelne a ti tapasztalataitok, jöhetnek helyek, ill. a helyekről tapasztalatok, szerintetek hova érdemes menni kicsit kikapcsolódni? Hajdúszoboszlóra nem szeretnék menni, minden más környékbeli hely érdekelne!

Köszönöm szépen annak, aki válaszol!: )



2015. szept. 22. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyon ajánlom a balneo hotelt (mezőkövesd)

igaz nem környékbeli :/ de nagyon jó hotel. csak kicsit messze van.

2015. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha Szoboszló nem jó, akkor Debrecenben van épp elég szálló, ami kielégítheti az igényeiteket.

Ha nem a városban akartok lenni, akkor nézzétek meg ezt - nincs messze a várostól, az Erdőspuszta közepén erdővel övezve... szenzációs a kaja (is)...

[link]

Ha ez sem jó, akkor Balmazújvárosban, Hortobágyon, Hajdúnánáson stb. is vannak jó szállodák. Nézzetek szét: megéri!

2015. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyula
2015. szept. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyula Romániához van közel, nem Debrecenhez...
2015. szept. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Inkább wellnesst szeretnénk, majd kiderul mi lesz, de tovabbra is varom az ötleteket! :)
2015. szept. 23. 07:43
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
#4 Gondolom lételemed a kötözködés. Mezőkövesddel miért nem volt problémád akkor? Számomra 100 km-es körzet még nem nagy távolság, közvetlen buszjárat is indul oda. Én is debreceni vagyok, nekem Gyula tetszett, mikor ott voltunk wellnessezni, ezért írtam egy saját tapasztalatot. De bocsánatot kérek tőled, ha ennyire bántotta a szemed a válaszom, amit természetesen nem muszáj megfogadni, csak egy tipp volt.
2015. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyulát én is nézegetem, de most hirtelen Eger is szimpatikus lett, még ennyi távolság belefér ;) Köszönöm szépen!
2015. szept. 24. 21:41
 8/9 anonim válasza:
Debreceni Aquaticum miért nem jó? Ott van wellness részleg is.
2015. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó az, csak már 100x voltunk ott!
2015. szept. 28. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!