Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire érdemes ellátogatni...

Adam1c1 kérdése:

Mennyire érdemes ellátogatni a Diósgyőri várba?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy most fel lett újítva, láttam is gyönyörű képeket várudvarról pl, de ez még ön,magában nem vonzana oda. Ami igazán érdekelne, az az hogy odabent többet kap-e a látogató egy szokványos múzeumnál, és itt nem csak a kardokra, páncélokra gondolok, amit esetleg össze is lehet tapogatni, vagy fel lehet próbálni, hanem a vár érintetlen, fedett bejárható részeire. mennyit kaphatunk ebből, és hanyad része van szépen belülről levakolva felkamerázva, gyakorlatilag műtermesítve, vitrinekkel halmozva ? nemrég jártam Boldogkőváralján, az ottani vár pl nem elégített ki igazán. sajnos nagyon modernizálva lett. remélhetek esetleg a Diósgyőri vártól valami többet annál ?

#Diósgyőrivár
2015. okt. 3. 12:23
 1/2 anonim válasza:
A diósgyőr ivár is eléggé Modernizálva van de azért még megvan a Régi feelingje. Szándékosan úgy újították fel hogy régiesnek tűnjön. Egyszer biztos mégéri.
2015. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát, közben magam is meggyőződtem róla, és hát igen, ez már egy modern vár, viszont nyújtott élményt, és látnivalót bőven. Rengeteg terme van.
2015. nov. 3. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!