Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egerben hová vigyem a barátnőmet?

Egerben hová vigyem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk Egerbe kettesben a barátnőmmel, mozizunk és még valahová szívesen elvinném. Tudtok ajánlani valamit? Hová vigyem este sétálni, hová üljünk be kávézni, ilyenek. 20 évesek vagyunk, autóval megyünk.

2015. okt. 3. 21:58
 1/4 anonim válasza:
elöbb kiránduljatok egyet a Szalajka völgyben. Nagyon szép hely. utána ha elfáradtatok, csak akkor üljetek be valahová.Éjszakai fürdözés. ilyesmi.
2015. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mozizni máshol is tudtok, de nem az én dolgom...


Szépasszonyvölgybe menjetek! Ott van egy sorban pár "vendéglátóhelyiség". Tehát borospincék, amikhez borozó és étterem is tartozik. Amúgy szép és igényes.


Ha kirándulni akartok akkor a szomszéd falu Noszvaj, Síkfőkút.

2015. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yoni03 válasza:
A Népkert is megér egy próbát :D
2015. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Szépasszony völgyet akartam ajanlani, plusz még Eger belvárosa is nagyon hangulatos és az egri várba is érdemes ellátogatni.
2015. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!