Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Közoktatási Budapest bérlet...

Közoktatási Budapest bérlet felsőoktatási diákkal?

Figyelt kérdés
A középiskolától kapott ideiglenes diákom lejárt okt. 31-én. A Budapest bérletem nov 6-ig érvényes, közoktatásit vettem. Van már az egyetemtől ideiglenes diákigazolványom. Használhatom-e a közoktatási Budapest bérletet, az egyetemtől kapott ideiglenessel ebben az esetben, vagy vennem kell holnap új felsőoktatási bérletet.

2015. nov. 1. 17:45
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem, mióta van külön közoktatási és felsőoktatási, azóta az ellenőr köteles büntetni érte. Tény, hogy nem mind nézi meg, de én már kifogtam olyat, aki problémázott, mert véletlen mellényúltam az automatánál és felső helyett közoktatásit vettem. Bekísért a közeli ügyfélszolira és ki kellett cserélnem a bérletet, 250 forint volt ugyan, de a szitu azért kellemetlen volt.
2015. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor holnap reggel veszek felsőoktatási bp bérletet és benéztem azt a 6 napot.. Köszi a választ.
2015. nov. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!