Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » BónuszBrigád Wellness?

BónuszBrigád Wellness?

Figyelt kérdés

Tök jó kupont találtam a BónuszBrigádon, de nem vagyok tisztában, hogy ez hogyan működik?


A legfőbb kérdésem igazából az lenne, hogy bónusz beváltás/fizetés előtt lehet időpontot egyeztetni? Mivel konkrétan csak egy időpont jó nekem amikor szeretném felhasználni, és ha épp akkor már nincs hely, akkor mi a teendő?

Előre is köszönöm a válaszokat, ha valaki tud segíteni :)


2015. nov. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tök jó kupon kibocsájtójánál érdeklődnél, valószínűleg hitelesebb választ kapnál, mint tőlünk.
2015. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, én kaptam időpontot a kuponvásárlás előtt :)

Annyi, hogy telefonon jelzed, hogy kuponos vagy, és majd megérkezéskor kell a szállodában bemutatni a kupont.

2015. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha nincs olyan időpont ami nekem jó, akkor visszamondhatom a bónuszt? :)
2015. nov. 16. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pénzt nem adnak vissza, hívd fel őket, és mondd el nekik a problémát.

Más is így csinálja, kivesz szabadságot valamelyik hétvégére, telefonon elintézi a szobafoglalást, és azután veszi meg a kupont.

Hidd el, a szállodák is tudnak rugalmasak lenni :)

2-es voltam

2015. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában minden szállás fent van a booking.com-on, ott tudod ellenőrizni, hogy van-e szabad hely. Ha biztosra akarsz menni, akkor hívd fel őket :) Megveszed a kupont, ha megérkezett az utalás, akkor küldenek egy e-mail-t. A bónusznál mindig írják hogy melyik oldalon tudsz foglalni. Utána már csak a kinyomtatott bónuszt kell magaddal vinned. :)
2016. febr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!