Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyáron szeretném körbeutazni...

Nyáron szeretném körbeutazni az országot. A közeli barátaim közül senkinek nem tetszik az ötlet, mit javasoltok, hol keressek útitársat a neten, hol hirdessek?

Figyelt kérdés
Néhány hete támadt egy ötletem: nyáron körbeutazni az országot.Jelenleg 18 éves, 11.-es gimnazista vagyok. Egy hasonló korú sráccal lenne ideális ebbe belevágni szerintem. Szeretném látni az országot és úgy számolgattam hogyha kollégiumokban aludnánk (azok ugye mindenhol vannak) akkor egész olcsón ki lehetne vitelezni a dolgot:) Félreértés ne essék: Ez nem hirdetés akar lenni, ne jelentse senki. Mint ahogy azt feljebb is leírtam nem találtam ideális fórumot a ,,társkereséshez", remélem valaki tud majd ebben segíteni :)

2016. jan. 7. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
igyekeztem mindent jól összefoglalni, de ha bárkinek bármilyen kérdése van írjon privátban!
2016. jan. 7. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak internetes útitárs-kereső fórumok:

[link]

[link]

Itt tudod hirdetni amit tervezezel, hátha akad, akit szintén érdekel.

Ennél jobban ajánlom, hogy keress egy turista-egyesületet.

A Magyar Temészetjáró Szövetség ( [link] vagy a Budapesti Temészetbarát Sportszövetség ( [link] honlapján tudsz egyesületeket keresni.

Itt először egynapos túrákon meg tudod ismerni az oda járó, szintén túrázás, utazás iránt érdeklődő embereket. Így már személyes ismeretség alapján kialakulhat olyan, akit szintén hasonló érdekel. Sőt, együtt könnyebb is nekivágni.

2016. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2. ötlete jó. De a legtöbb kollégium nyáron be van zárva.
2016. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit árnyalva: 19 megyeszékhely van ugyebár, én Bács megyéből szeretném elkezdeni nyugatra és ahogy azt már írtam minden városban 1-2 nap. Nem feltétlen kollégium kell. Valami szállást mindenhol lehet találni. Lehet hogy néhány városban csak drágábban jön össze, de biztos vagyok benne hogy a legtöbb helyen össze lehet hozni mondjuk 2000 forintból egy éjszakát.
2016. jan. 7. 21:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem mindenki elolvassa a kommenteket mert ez az elég fontos infó kimaradt a kérdésből. Mint ahogy kiderül az előző kommentből nem csak úgy random szeretnék felülni minden nap egy buszra és ahová visz ott alszok..:D A megyeszékhelyeket sorban bejárva szeretnék közlekedni, Bács megyéből indulva. Ha rajtam múlik én nyugatra indulnék (elsőként mondjuk Pécs) de persze ez már részletkérdés. :)
2016. jan. 7. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalt utazóként mondom, nagyon fárasztó kétnaponta más városban nézelődni. Össze fognak folyni az emlékek. Kell közte pihenő (pl. balatoni strandolás). Így tervezz, a hétvégi pihenő az utazásnál az legyen.

A jó társaság megszervezése nagyon fontos, erősen befolyásolja az élmény minőségét. Nem kell kapkodni, a városok állni fognak évek múlva is...

2016. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyire részletesen esélytelen lett volna kiírni de egyébként én is hasonlóképpen terveztem: Balatonon például van családi nyaralónk, ott is lehetne lazulni pár napot, főleg hogy ingyen van.
2016. jan. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!