Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen helyeket ajánlanátok...

Milyen helyeket ajánlanátok nekem és a páromnak egy nyaralás erejéig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén nyáron olyan helyre szeretnénk elmenni nyaralni Magyarországon belül, ami inkább hegyvidéken/dombos tájon van, a közelében(20-25km-es körzetében) található nagyobb város, tehát valami kisebb városra/falura gondoltam (mint pl Zalakaros), de attól függetlenül ott is található látnivaló. Szeretünk túrázni, éttermekbe járni, esetleg koktélozni, strandra járni, tudom így nehéz ajánlani helyet, de már nagyon sok helyet megnéztem, de nem tudunk dönteni. Ja és az se lenne hátrány ha nem pl német pénztárcához lennének mérve az árak, na jó ilyen helyet nehéz találni, de kérlek segítsetek :)

2016. jan. 11. 21:47
 1/5 anonim válasza:

Tudnám ajánlani Kaposvár környékét! Nem igazán népszerű, de pihenésre tökéletesen alkalmas! A Balaton is elég közel van, de Kaposvár 20-30 km-es körzetében remek üdülőhelyek vannak; nem mondom hogy a legolcsóbb áron, de szerintem megfizethető. Érdemes megfontolni.

Természetesen Eger és az északi khg. mindig jó választás, ha kicsit messzebbre mennének Erdélyt is csak ajánlani tudom, igaz az már nem Magyarország. :)

Remélem tudtam segíteni. :)

2016. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Őrség is nagyon hangulatos. De én nagyon szeretem Miskolc és Aggtelek környékét is.
2016. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Siklós, van fürdő, vár. Elég kicsi. De a közelben van Pécs, ahol sok látnivaló van, és ott a Mecsek is kirándulni.
2016. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Noszvaj (vagy Eger mellett bárhol). A környéken rengeteg látnivaló van.
2016. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszprémben tudtok jókat túrázni, sétálni patakparton, sziklás helyeken, stb.. Van állatkert is. A Balaton csak 8 km - ha strandolni szeretnétek.
2016. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!