Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria deli reszere megyünk...

Ausztria deli reszere megyünk nyaralni. Erdemes atmenni Szloveniaba? Milyen latnivalok vannak a közelben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak át utazóba jártam arra felé, nagyon nincs sok értelme átmenni.
2011. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem Bledbe feltétlenül érdemes átmenni, gyönyörű tó van ott, hihetetlenül kék, és a hegyek sem csúnyák, amik körülveszik
2011. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időre mentek. Ausztriában is rengeteg szép hely van, de Bled valóban gyönyörű, ha a közelében lesztek és belefér, akkor ugorjatok át egy napra.
2011. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.
2011. júl. 22. 11:16
 5/5 anonim válasza:
Bled kötelező, büntetném aki kihagyja. :D És a közelében van a Vintgar-szurdok, ha jót akarsz magadnak, felkeresed, mert én még ahhoz foghatót el sem tudtam képzelni, amíg nem láttam. Az 1. Válaszolónak: ha autópályán voltál Szlovéniában, úgy tényleg nincs sok értelme. ;D
2011. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!