Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Erdélybe kettesben vagy...

Erdélybe kettesben vagy többen? Mennyire biztonságos? Milyen állapotok vannak arrafelé? Utak milyenek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Már bocsánat, de hogy képzeled, vademberek laknak Erdélyben?

Annyira biztonságos mint máshol, pl Ausztria, Szlovákia stb stb.

Ja, és Erdélyből írok.

2010. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem a magyarokat gondolom vadembernek, te is tudod.
2010. ápr. 2. 13:58
 3/13 anonim ***** válasza:

ketten is jó,de sok a kéregető,akik elég durvák.

Családdal voltunk székelyudvarhelyi hotelben,már indultunk el,kijöttek az autó elé,meg nem akarták elengedni.AZért kissé veszélyes így

2010. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Jesszusom, és mi még ezektől vártuk el az anno december 5-i igen szavazatokat! (bocs azoffért)

Az utakról annyit, hogy a főutak elég jók, a mellékutak azonban kátyúsak...

1. válaszoló

2010. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg a kéregetö,emlékszem,busszal utaztunk,de a szàllàshelyünkön màr vrtak a gyerekek..Szendvicsnek is örültek,de pénzt stb is vàrtak...

Nem veszélyes,csak talpraesettnek kell lenni.

2010. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom figyelmedbe, utak állapotát mindig frissítik.

2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A közbiztonság nem igazán rosszabb ,mint nálunk,persze a cigányokkal ott is vigyázni kell.Az utak állapota sokat javult az utóbbi időben,már nem állank -e tekintetben sokkal rosszabbul,mint mi,bár nálunk sokkal több az autópálya.Ja,és Kolozsváron,Brassóban nem ajánlott magyarul beszélni az utcán,(egy erdélyi ismerősöm szerint ezeken a helyeken kell leginkább a románokkal vigyázni).Székelyföldön nagyon kedves emberek élnek,a közbiztonság szerintem ott a legjobb.
2010. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Tájékoztatlak, hogy én pl. igennel szavaztam azon a bizonyos választáson, bár ha ennyire "kedves" emberek az ott élők mindannyian, inkább a nemre kellett volna.
2010. ápr. 6. 16:28
 9/13 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm.
2010. ápr. 6. 16:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább többen menjetek. Bár attól is függ, hogy milyen programot terveztek. Ha túráztok, érdemes kikérni a helyiek véleményét. És jó ha egy Erdélyt már jobban ismerő is van veletek, ha eddig még nem voltatok ott.

Mert azért azok a hegyek nem olyanok, mint nálunk. Ezt úgy mondom, hogy tapasztalt Magyarországi túrázó vagyok, és voltam már Erdélyben is túrázni.Bár még csak 1X.

A városnézés viszont majdnem olyan, mint Magyarországon.

.

2010. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!