Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egerben mit érdemes megnézni,...

Egerben mit érdemes megnézni, hová menjünk el egynapos kirándulás alkalmával?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egy rahedli templom, meg minden, de én most azt szeretném megtudni, hogy ti mit ajánlanátok.

2016. máj. 11. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egri vár
2016. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a klasszikusokat kár lenne kihagyni: vár, minaret, bazilika, "város a város alatt", érsekkert, Dobó tér és környéke. Bár attól is függ, hogy mi érdekel téged/titeket.
2016. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, reggeliző, ebédlő helyet tudtok ajánlani?
2016. máj. 11. 10:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy napos kirándulás Egerben, akár elviheted otthonról a hamuba sült pogácsát.

Legolcsóbb, ha üzletben vásárolsz kiflit-felvágottat... meleg kaja, akárhol is, de igen-igen drága város Eger!

2016. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy drága, turisztikai központ.

De nem igazán érdekel. Nem mondom azt, hogy megtehetem, de egyszer szeretném azért kipróbálni ezt is.

Amit én láttam az egri pasa sátra és a zuzmó, ezek tetszettek meg.

2016. máj. 11. 12:13
 6/10 anonim válasza:
Marcipán múzeum, bazilika is szép,
2016. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egri várnál a sétálóutcában (közvetlen a vár mellett) tele van éttermekkel, kocsmákkal. Ha túl drágának találod, akkor ott a meki vagy burger king is.
2016. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egerbe nincs burger king... és a mekit sem javaslom ha már egyszer egerben jársz akkor jó választás lehet a zuzmó amit már te is írtál ha pedig valami reggelizős dolgot is keresel akkor mindenképp a Csakamost-ot ajánlom. Ha sütizni szeretnél ott a nyam-nyam,bár kicsit fura neve van árban is elég jó és eszméletlen hangulatos kis hely.
2016. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor Egerben voltunk, azzal szembesültünk, hogy a sétáló utcában még a síma élelmiszer-üzletek árai is "méregdrágák" voltak, a város többi üzletének áraihoz képest!

Kifejezetten a városba látogatók, kirándulók lenyúlására szakosodtak!!

2016. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szépasszonyvölgy, Népkert, Vár, Dobó tér, Minaret, Bazilika, Város a város alatt(fel van újítva). Ha a Völgyben jártok,akkor kajálni a Ködmön Csárdába, ha a városba,akkor Déja Vu,meg a Dobón és a Kisdobón levő éttermek. Előző hozzászólónak:a sétálón nincsenek élelmiszer boltok,körülbelül a környékén 3 olyan üzlet van ami drága, a többi nem az. És a helyiek pontosan tudják,hova járjanak, sajnálom hogy ti pont rossz helyen jártatok. Viszont az vitathatatlan,hogy némelyik fagyis vagy kürtőskalácsos rohadt drága. Mondjuk nem csoda,rengeten megfordulnak arra egy nap alatt:) Jó szórakozást azoknak,akik ebbe a gyönyörű városba jönnek!
2016. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!