Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olcsó nyaraláshoz tippek?

Olcsó nyaraláshoz tippek?

Figyelt kérdés

A férjem sokat hajt mostanában, nagyon szeretném elvinni pihenni valahova a nyáron.

Eddig mindig a Balatonnál voltunk, szeretjük is, de iszonyatosan drága, és egyébként is szívesen járjuk be az országot...

Most pont másra gyűjtünk, így jó lenne olcsón megoldani.

Két macsekunk van, nem lenne hátrány, ha őket is magunkkal tudnánk vinni, mert már akkor is éhségsztrájkot tartanak, ha éjszaka nem jön valamelyikünk haza, nemhogy napokra :)

Valószínűleg tömegközlekedést használunk.

Ti milyen helyeket ajánlanátok, és miért?

Nagyon szívesen veszek bármilyen élménybeszámolót is! :)


2016. máj. 21. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Most a macskákat akarod megnyaraltatni vagy magatokat?
2016. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A felelős állattartásba az is beletartozik, hogy nem hozod olyan helyzetbe az állataidat, ami kínzás számukra.

Eddig háromszor aludtam barátnőmnél, a hozzám közelebb álló macska mindhárom éjszakát az ajtóban sírva töltötte, a másik szimplán csak nem evett. És akkor a férjem még otthon volt.

Sem panzióban, sem egyedül nem éreznék jól magukat, így mi sem nagyon tudnánk lazítani, ha azon idegeskedünk, mi van a macskákkal.

Szóval inkább fogalmazzunk úgy, hogy nélkülük nekünk sem lesz :)

Ha ráfizetéssel is, de ők jönnek.

2016. máj. 21. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Macskákkal nyaralni? Máris erős megkötésed van, pedig stoppos/telekocsis utazást ajánltam volna.
2016. máj. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Végül meg tudtuk oldani a cicák ellátását, a testvérem lesz velük végig, akit nagyon szeretnek, talán kibírják azt a pár napot, és nem kell panzióba vinnünk őket - azt nem csípnék, az biztos.

Így is sajnáljuk nagyon őket, tuti rossz kedvük lesz, de legalább a férjem kipiheni magát, utólag pedig kárpótoljuk valahogy a kis vakarcsokat is :)

Még sosem utaztam telekocsival, te próbáltad már?

2016. máj. 25. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem a férjednek. Nagyon sajnálom, hogy ennyi hajtás mellett, neked a nyűves macskáid a legfontosabbak az életben. Értelmes férfi nem viseli ezt el sokáig. Nem tudom, hogy tudtad ilyen papuccsá nevelni, de hosszútávon az ilyen pasik vagy az alkoholba menekülnek, vagy megcsalják a párjukat, ami ez esetben érthető is. És ne gyere felelős állattartás maszlaggal, mert ez baromság. Aki felelős, nem tart állatot, mert az állatoknak a természetben van a helyük, amit pont az ember vett el tőlük.
2016. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!