Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ezeken kívül mik kellenek még...

Ezeken kívül mik kellenek még egy 3 napos Balatonra való osztálykiránduláshoz?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. A ruhákat azért nem írtam le, mert azokat mindig előző este készítem elő szóval azt nem kell kipótolni, direkt hagytam ki!

Na szóval.. fésű, fogkefe, fogkrém(kis kiszerelésben), tusfürdő(kis kiszerelésben), dezodor, parfüm, testápoló, naptej, kullancsirtó, esernyő (a biztonság kedvéért), telefon, töltő, fülhallgató, MP3 lejátszó, gyógyszerek, körömreszelő, hullámcsat, sebtapasz, toll+notesz (a biztonság kedvéért), hajgumi, zsepi, betét, wc papír, mini tükör, borotva, diákig., személyig., pénz, hajvasaló, törölköző, napszemüveg, bőr nyugtató( esetleg ha leégnék a napon), orrspray

Kérlek titeket, hogyha valamit esetleg kihagytam azt írjátok le!! KÖSZÖNÖM!!



2016. máj. 22. 10:13
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem hagytál ki semmit, inkább sok felesleges dolgot viszel. A körömreszelő, a mini tükör, borotva, hajvasaló tökéletesen felesleges egy 13 éves lánynak.

Ellenben, ha a Balatonra mentek, akkor a vasaló helyett hajszárítót vinnék a helyedben.

2016. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. máj. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!