Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olyan helyet tudtok kirándulni...

Olyan helyet tudtok kirándulni, ami vízparton-fürdési lehetőséggel bír, szép, és üdülési csekket is elfogadnak?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha kb-3-4000Ft körül maradna az ár. Azért kérdezem itt, mert személyes tapasztalatokat szeretnék olvasni. esetleg....
2010. ápr. 11. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy napos kirándulásra gondoltatok? És miért szeretnétek üdülési csekkel fizetni? Strand? Ebéd? Bocsi ha sok a kérdés, de ezeket jó lenne tudni hozzá :)
2010. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon is örülök, hogy kérdezel. :o)

Egyhétre szeretnénk menni, és azért üdülésicsekk, mert azt kap a kedves. Van egy 4 éves fiunk, akivel eddig mindig a hegyekbe mentünk, amit nagyon szeret, de most már egy hét unalmas neki, csak a patak partján, vagy hegy mászás közben.

A vizet szereti, jó lenne egy olyan hely, vízpart, vagy medence, esetleg mindkettő,:o) ahol pancsolni tudna. De csak úgy, hogy nem ismerjük a helyet, nem merünk elindulni, mert sajnos jártunk már úgy, hogy ott derült ki, milyen rettenetes, élvezhetetlen a hely. Ha esetleg van ötleted, szívesen venném. Kaja nem fontos, itthonról viszek, vagy ott főzök. Persze, ha az árban benne van valami reggeli, vagy vacsi, az már plusz jó. :o))

KÖszönettel: Ildi

2010. ápr. 12. 13:53
 3/8 anonim válasza:
Szia! Remélem nem késö még a válasz, de én ajánlanám Egert! Lehet kirándulni (Szépasszony-völgy), van tó, van élményfürdö, strand is. Hotelre gondoltál vagy magánszállásra? Ha hotelre, ajánlanán a Hunguest Hotel Flórát. Magánszállás ügybren nagyon sok van, nézd meg a neten. Kellemes nyaralást!
2010. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem tudom milyen tájakon jártatok már, és honnan indulnátok, de ami így kapásból eszembe jutott, az Orfű. Pécstől nem messze a Mecsekben egy kis község. Lehet kirándulni, kijelölt turista út visz pl az abaligeti cseppkőbarlanghoz. Orfűn van strand, illetve egy mesterséges tó is, ami szintén az ott nyaralók részére van fenntartva. Sajnos konkrét szállást nem tudok mondani, mert mi kempingezni mentünk, de biztos vagyok benne, hogy akad pár panzió ahogy abban is, hogy ezek legalább 80%-ában elfogadnak üdülési csekket.

A másik tippem Abádszalók, ami a Tisza-tó mellett van. Itt ugye adott a fürdési lehetőség a tóban, de rendes medencés strand is van a városban. Lehet túrázni, illetve motorcsónakos túrázni is. Hihetetlenül szép helyekre visznek be. Megmutatják a természet szépségeit, és általában a csónak vezetői sem csak kukán végzik a dolgukat, hanem barátságosak, megmutogatnak mindent, elmondják a tudnivalókat, bátorítanak hogy tegyél fel minden kérdést ami a fejedben van.

Eger is jó hely, itt a vártól kezdve városnézésig, túráig mindent megtehettek, Szilvásváradot is javaslom ha ott még nem jártatok a Szalajka völggyel.

Aztán Aggtelket is javaslom a cseppkőbarlanggal, illetve Miskolc környékén Miskolc-tapolca, Lillafüred a kastélyszállóval, csónakázó tóval, kisvasúttal, túrákkal, barlangfürdővel. A kisvasutat biztos élvezné a gyerkőc. :)

Még ami nekem nagyon tetszett az a Rám szakadék, de nem biztos hogy annak ilyen pici gyerekkel neki vágnék, az lehet pár évig még ráér, de az is nagy élmény :)

Aztán a Balaton vagy a Velencei tó környéke is tök jó, lényeg ha aktív nyaralást szeretnétek, akkor mindenképpen nézzetek körbe hogy hol van minden, ami megfelelne az elvárásaitoknak, mert igenis vannak ilyen helyek csak kicsit bele kell ásni a dolgokba. Remélem kicsit segítettem.

2010. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Gyenesdiáson voltunk, ez a Balatonnál van, egy kis üdülő falu. A Lavia Panzióba voltunk amivel nagyon meg voltunk elégedve. Itt elfogadtak üdülési csekket, a strand is fizetős volt, de ott is elfogadtak:D Egyébként ez a hely gyönyörű!!! Főleg a strandja mindenhol ápolt virágok, rengeteg fa játszótér...nagyon megéri. Mi azt tettük, hogy a kocs tetejére raktuk a bicajaink, és úgy mentünk a Balcsira át az autópályán, mindenen:) Jó volt, mert a part kicsit messzebb volt és jó volt bringával menni ide-oda.
2010. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én Miskolc-Tapolcát nagyon tudom ajánlani, mert szerintem csodálatos hely. Én elmondom, hogy Mc-Tapolcán és környékén mi jó:

Barlangfürdő, tényleg nagyon tiszta, ápolt és van benne 3 kismedence is:) csak sajnos drága

Tapolcán van Magyarország leghosszabb bobpályája(és mellesleg biztonságos is)

van cuki kis csónakázó tava+vizibicikli, több tucat kacsával meg hattyúval...én kis koromba nagyon szerettem

őket etetni:)

gyakorlatilag a Bükk peremén van lehet megejteni kisebb-nagyobb sétákat az erdőbe, az erdőben vannak útjelzések, úgyhogy eltévedni sem igen fogtok:) Szerintem a kisfiú is élvezné a hegymászást(ott vannak a Látókövek, amikről egészen Szlovákiáig el lehet látni tiszta napon). Ezenkívül hangulatos erdei sétányok és források vannak:)

Miskolc-Tapolcán van Magyarország legtutibb kalandparkja

lehet pónin lovagolni ott helyben

mindig van élőzene, meg kis butikok

van egy szuper játszótere Mc. Tapolcának

lehet bringó-hintózni

hirtelenjében ennyi jutott eszembe


ezen kívül ott van Lillafüred a kisvasútjával, a vízeséssel, a Palotaszálló, Hámori-tó, van nagyon sok barlang ahová be lehet menni (pl:Szent Anna)


Diósgyőrbe a vár izgalmas lehet a kifiú számára, és minden nap vannak várjátékok.


És Miskolcon a Csanyikba van egy állatkert is


ez a vendégház az egyik ismerősömé, szerintem szép, és meg is éri, mert a barlang fürdő árából lejön 10%, de sajnos azt nem tudom, hogy elfogadnak-e üdülési csekket:(


[link]


Remélem segíthettem:)

2010. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miskolcon vannak olcsóbb strandok is, mint a BARLANGFÜRDŐ, vegyük például a Selyemrétit, sokkal olcsóbb és már majdnem megcsinálták aquaparká. A Diósgyőri strand is nagyon olcsó, vagy 200-300Ft, igaz hogy csak 2 medence van:( Miskolc-Tapolca mellett van (kb. 10km) Mályi és Nyék ahol rengeteg bányató van, bár az kockázatosabb, oda csak akkor menjetek, ha a kicsi tud úszni, mert van olyan rész ahol hirtelen mélyül.


Amúgy Miskolc-Tapolca tényleg varázslatos hely. Azok a kis kacsák meg hattyúk...mint a mesébe.

2010. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönök minden javaslatot!


Ildi

2010. ápr. 17. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!