Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Üdv.! Szeretném páromat...

Üdv.! Szeretném páromat elvinni, vacsorázni valami szép helyre ebben kéne segítség. (? )

Figyelt kérdés
lehetőleg pest megye, pl valamerre visegrád felé, hegyen, erdőben . Valami csendes hangulatos és szép helyre (Persze az étel is legyen jó - bár ez egyértelmű) gondoltam, de nem ismerek a közelben ilyet. (remélem érthető volt mire is gondoltam) Válaszaitokat nagyon várom, ha esetleg olyan a hely hogy kép is van róla az interneten annak nagyon örülnék. Tehát tudtok ajánlani nekem ilyet?
2011. okt. 25. 21:52
 1/2 Meliiinda válasza:
Vidd el a legközelebbi kocsmába, igyatok meg 4-4 felest és hidd el,hogy jó kedve lesz :)
2011. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Visegrádnál ott van a fellegvár. menő hely. engem is oda vitt az exem 21 évvel ezelőtt.
2014. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!