Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha sokat utazok Budapestről...

Ha sokat utazok Budapestről vidékre akkor az oszkár, blabla car a legolcsóbb, vagy vannak más lehetőségek is?

Figyelt kérdés
Sopronba utazok sokat Budapestről,a vonat nagyon lassú és nagyon drága majdnem 5000 ft.

2016. jún. 8. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Rakerestem, egy Budapest-Sopron 2500-3000 forint az oszkaron, ami a fele a vonatnak, nyilvan sokkal kenyelmesebben es gyorsabban. Ennel olcsobbat mit szeretnel, ingyen legyen?


A masik megoldas, hogy veszel egy autot magadnak, es jarsz azzal, aztan neha elviszel masokat is (eeeerted, az oszkaron...)

2016. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sokat mit jelent esetedben?
2016. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak írom,hogy ez tévedés,nem arra gondoltam,hogy ingyen legyen,hanem legfőképp arra,hogy vannak-e további telekocsis lehetőségek.Oszkár nem megy mindennap Sopronba,és akkor marad vonat 5000-ért.
2016. jún. 8. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon van más. Én még azt szoktam, hogy oszkárra felteszek utasigény hirdetést, hogy melyik napokon mennék hová. Bár azt nem sokan nézik az autósok közül, volt már, hogy felhívott, aki arrafele ment.
2016. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!