Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi van akkor, ha én Budapestrő...

Mi van akkor, ha én Budapestről utazok Kecskemétre, de csomagot is akarok vinni?

Figyelt kérdés
Nem a buszpályaudvarig mennék, hanem egy kis buszmegállóig Kecskemét külterületén. A csomagom a lenti csomagtartóba rakatnám a sofőrrel. Ha leszállok hátul, akkor a sofőrnek előtte menjek előre szólni, hogy még a csomagom kiszedem vagy látni fogja a tükörben? Mi ennek a rendes módja? Mert ugye a hátsóajtón kell leszállni, de nem szeretném, ha miközben szedem ki a táskámat gázt adjon, mert mondjuk elfelejt a tükörbe nézni. 16/L
2015. dec. 20. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Abból nem lehet baj ha szólsz előre vagy megkérdezed.
2015. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

A lenti csomagtartóhoz csak őneki van kulcsa. És őneki a dolga, hogy ameddig megvetted a saját + csomagszállításra a jegyet, ne feledkezzen el arról, hogy az adott megállónál kiszálljon és a sok csomag közül neked, csak a tiedet!!! adja ki!!

Persze leszállás előtt szólhatsz is neki, hogy kéred a csomagodat, bár még nem hallottam olyanról, hogy ezzel gond lett volna!

2015. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es, mi ez a jegy a csomagszállitásra?? még sose hallottam arrol, hogy jegyet kellene vennem, mert van egy "csomagom"- borondom, meg 2 szatyor..
2015. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Én csak abból gondolom, hogy amikor hallottam az előttem levőtől, kérte a jegyet + bemondta hogy van 1-2 stb. csomagja, ott a járda szélén stb. stb.

Az biztos, hogy nem adott az illetőnek két külön jegyet, de az egyáltalán nem biztos (a mai világban), hogy mindezekért ne számolnának fel valami pótdíjat, hasonlót.

2015. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csomagra matricát ragasztanak, hogy ne vidd el másét. Leszállás előtt mindenképp szólj a sofőrnek, vagy az első ajtón szállj le. Nem fogja megjegyezni, hogy csomagot is kell kiadnia, aztán, ha leszálltál, elmegy a csomagoddal, pláne, ha nincs felszálló.
2015. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4- es, ja hogy ugy. azt azért mondtam, mert lent hagyta a sofornek a csomagokat, hogy tegye be. igy van, némelyik járatnál matricát is tesznek rá és ugy rakják be a csomagtérbe, ahogyan a leszállások (megállok) kovetkeznek.

nincs csomagjegy.

2015. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdésre válaszolva, leszállás elott odamész a soforhoz és mondod neki, hogy a csomagtérben van csomagod.
2015. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!