Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonon tudtok ajánlani 1...

Balatonon tudtok ajánlani 1 napra jó helyet nyaralásra?

Figyelt kérdés

Egy nap jönnénk és mennénk Dunántúlról

Milyen települést ajánlatok?



2016. jún. 13. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
1 napos útnál gondolom strandolnátok, így keressetek egy szimpatikus strandot, ahol el tudtok tölteni egy napot.
2016. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de van valami konkrét ötleted pontosan hová?
2016. jún. 13. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Észak- vagy dél-Dunántúlról jöttök? Attól függ, hogy az északi- vagy a déli parton könnyebb megközelíteni. A déli parton Zamárdiban van kb. 3 km hosszú szabadstrand.

Az északi parton Fövenyesen van egy kisebb strand, de teljesen a vasútállomásnál. Ha nézelődni szeretnétek, akkor Tihanyban rengeteg látnivaló van.

2016. jún. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontos választ én is azért nem írtam, mert elég nagy a Dunántúl és az se mindegy, hogy autóval vagy tömegközlekedéssel mentek.
2016. jún. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keszthely, Tihany , Balatonfüred, Siófok, Balatonlelle - ezek mind jók.
2016. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megyéből mennénk!
2016. jún. 14. 17:33
 7/10 anonim válasza:
Balatonfüred!
2016. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos csak kisebb településekre mennék ahol nincs akkora tömeg, nekem azok nyugisabbak és meghittebbek. Egy napos strandoláshoz nem kell Füred, Siófok, Keszthely stb, annyi idő alatt úgysem lehet annyi mindent megnézni a vízparton kívül.
2016. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak strandolásra értem...
2016. jún. 17. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel mi a fővárosban lakunk, nekünk a keleti partvidék (Fűzfőtől Világosig) a legpraktikusabb, ott mind hangulatos kis települések vannak, akad néhány szabadstrand is, és a panoráma gyönyörű mindenhol.
2016. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!